Eksport do programów K-P

Skrócenie obiegu dokumentów między firmą a programami kadrowo-płacowymi pozwala zaoszczędzić czas, a w przypadku współpracy z partnerami zewnętrznymi to także prostsze i lepsze relacje. 

Eksport wniosków do programów k-p

Uproszczony proces komunikacji

System HRnest eliminuje zbędną papierologią. Elektroniczne wnioski urlopowe usprawniają przebieg dokumentacji od pracownika, przez przełożonych, aż do działu kadr i programów kadrowo-płacowych. Nie musisz martwić się o to czy wniosek zaginie, zostanie pominięty czy nieprawidłowo zatwierdzony. Szybka akceptacja lub odrzucenie wniosku, przejrzyste plany urlopowe, transparentna historia dokumentu i kontrolowane limity urlopowe zmniejszają możliwość popełnienia błędu na jakimkolwiek etapie.  

Okazało się też, że biuro rachunkowe, z którym rozpoczęliśmy współpracę, używa HRnest do obsługi swoich klientów. To był dodatkowy atut, ponieważ zyskaliśmy platformę wymiany danych z Biurem w zakresie urlopów, czasu pracy i tak zwanych „pasków wynagrodzeń”. 

Case Study HRnest Polteknik Daria Pawlikowska

Daria Pawlikowska

Dyrektor Finansowy, Polteknik

Proste pobieranie zbiorczych danych

Przyjazne narzędzie dla działu kadr i płac, które zapewni niezbędne filtry, a także raporty oraz zbiorcze zestawienia danych. W naszym systemie także w mgnienie oka przeniesiesz automatycznie przygotowane dane do systemów K-P, takich jak: 

Intuicyjny system nie wymaga skomplikowanych działań, wystarczy kilka kliknięć, by uzyskać dokładnie tego, czego potrzebujesz. Krótkie, przejrzyste instrukcje jak najszybciej przenieść dane znajdziesz w naszej sekcji pomocy.  

Zawsze aktualne dane

Gotowe plany urlopowe możesz eksportować do Excela, a także do formatu iCal, gdzie znajdziesz faktyczny, aktualny stan nieobecności. System aktualizuje dane przy każdym ich wprowadzeniu. Nie musisz obawiać się edycji czy ostatnich, niespodziewanych zmian – wszystkie znajdą się w przygotowanym zestawieniu. 

Korzystanie z funkcji API

System posiada także możliwość tworzenia własnych integracji. Dzięki przejrzystej instrukcji API, bez problemu zdobędziesz niezbędne informacje do połączenia systemów. Dzięki temu zautomatyzujesz dodawanie, sprawdzanie bądź pozyskiwanie danych, np. w zakresie pobierania listy wniosków urlopowych zgodnie z założonymi kryteriami.

Dobre relacje i wewnętrzny spokój

Dzięki HRnest zapewnisz sobie oraz swoim pracownikom spokój i kontrolę danych. Kwestie płacowe potrafią tworzyć zbędne napięcia między pracownikami, a także różnymi działami. System zapewni dobrą komunikację, bezpiecznie przetrzymywanie danych, a także zoptymalizuje pracę oraz zminimalizuje ryzyko wystąpienia błędu.  

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Zapisz się na konsultację i dowiedz się, jak HRnest wspomoże Twoją firmę.