Wprowadź elektroniczny obieg dokumentów hr

Pozbądź się zbędnych papierowych dokumentów, usprawnij procesy biznesowe i zadbaj o większy porządek w dziale kadr. Wprowadź kartotekę online i zadbaj o bezpieczeństwo danych w Twojej firmie.

Dbaj o sprawny obieg dokumentów oraz bezpośredni przepływ informacji między pracownikami a działem kadr na temat ważnych spraw pracowników.

Elektroniczny obieg dokumentów HR

Dokumentacja firmowa – przykry obowiązek każdego pracodawcy?

Tradycyjny obieg dokumentów to drukowanie oraz przechowywanie przez dział kadr ogromnej ilości wniosków w wersji papierowej. To poważne utrudnienie w zachowaniu płynności pracy w firmie.

System elektronicznego obiegu dokumentów w HRnest wdrożysz w firmie nawet w ciągu jednego dnia. Jedyne czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do internetu.

Dołącz do setek firm, które uprościły procesy HR, zminimalizowały ilość dokumentów w formie papierowej i pozbyły się dodatkowej pracy. Zyskaj czas oraz pełną kontrolę dzięki HRnest.

Mogliśmy przestać się przejmować tym, że mamy te informacje w różnych miejscach, bo nagle wszystko jest łatwo dostępne pod jednym kliknięciem. Uproszczenie i ogromna oszczędność czasu, no i wewnętrzny spokój, że wszystko jest zaopiekowane.

Case Study HRnest YourKaya Kaya Rybicka-Gut

Kaja Rybicka-Gut

Co-founder & Chief Brand Officer, YourKaya

Dokumenty pracownicze w jednym miejscu

Jako pracodawca wiesz, jak istotne jest prowadzenie pełnej, rzetelnej oraz zgodnej z prawem dokumentacji pracowników. Zamiast gromadzić sterty papierów i wniosków w firmowych archiwach – większość dokumentów możesz trzymać w chmurze.

System elektronicznego obiegu dokumentów daje Ci większą elastyczność zarządzania kartoteką pracownika i poprawia transparentność informacji między działem HR a pracownikiem. Pracownicy mogą skorzystać z Panelu Pracownika w HRnest, który zawiera wszystkie ważne dla pracownika informacje, jak:

Posiadasz pracowników pracujących zdalnie, którzy wykonują swoje obowiązki w różnych miastach? Dzięki elektronicznej wersji kartoteki w mgnieniu oka stworzysz, prześlesz, a nawet zaakceptujesz wnioski urlopowe.

Nie zapomnij o dokumentach dla pracownika

Zatrudnienie nowego pracownika wiąże się również z dużą ilością dokumentów, z którymi musi się on zapoznać. Dokumenty papierowe takie jak „zasady pracy zdalnej” możesz zeskanować bądź za pomocą zdjęcia dodać do systemu. Nowy pracownik może przeczytać je w wersji elektronicznej i potwierdzić działanie poprzez przycisk „zapoznałem/am się”.

HRnest posiada także automatyczne powiadomienia, dzięki którym nie umkną Ci już ważne terminy związane z końcem umów, upływającym terminem ważności badań okresowych czy szkoleń BHP. HRnest przypomni Ci o każdej takiej dacie odpowiednio wcześnie.

Możesz także ustalać własne powiadomienia dla dowolnych dokumentów. Z HRnest nie musisz pamiętać o ogarnięciu firmowej kartoteki – HRnest pamięta o tym za Ciebie!

Elektroniczny system obiegu dokumentów

Usprawnij pracę w dziale hr oraz dziale kadr. Zyskaj możliwość tworzenia elektronicznych wniosków urlopowych, listy obecności oraz innych, niezbędnych dokumentów. Za pomocą HRnest udostępnisz wszystkim pracownikom dokumenty związane z BHP, regulamin pracowniczy, statut firmy itp.

Wersja mobilna HRnest także wspiera pełną funkcjonalność kartoteki firmowej. Dzięki temu możesz zarządzać dokumentacją pracowników z dowolnego miejsca i urządzenia. Ułatwi Ci to także dodawanie zdjęć i skanów dokumentów do systemu.

Jeśli wybrany przez pracownika wniosek będzie wymagał złożenia go w wersji papierowej, system HRnest da Ci znać o tym fakcie w trakcie dodawania wniosku!

Elektroniczny obieg dokumentów HR wniosek urlopowy

Wszyscy pracownicy również mają dostęp do swojej kartoteki z poziomu urządzenia mobilnego. Po zalogowaniu się do systemu mogą planować urlop, przesyłać wnioski pracownicze i odbierać decyzje w sprawie złożonych próśb.

Testuj kartotekę firmową online w HRnest – 14 dni za darmo!

Bezpieczeństwo danych Twoich pracowników

HRnest korzysta z rozwiązań, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa danych, które wprowadzasz do systemu.

System HRnest powstał z wykorzystaniem renomowanej platformy Microsoft Azure, co zapewnia płynne i stabilne działanie dla wszystkich użytkowników, bez względu na wielkość ich firmy.

Codziennie przeprowadzana jest również automatyczna kopia zapasowa Twoich danych – nie ma więc ryzyka, że utracisz dostęp do ważnych firmowych dokumentów.

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Zapisz się na konsultację i dowiedz się, jak HRnest wspomoże Twoją firmę.