Pozbądź się opasłych segregatorów z kartoteką pracowniczą online

Zarządzaj dokumentacją pracowniczą w jednym miejscu. Pożegnaj segregatory z dokumentami – prowadź kartotekę firmy online i zadbaj o bezpieczeństwo danych Twojego biznesu. Dbaj o sprawny przepływ informacji między pracownikami a działem kadr na temat ważnych dla pracowników dokumentów.

Dokumentacja pracownicza online

Dokumentacja firmowa - przykry obowiązek każdego pracodawcy?

Kartoteka pracownicza kojarzy Ci się zapewne z mnóstwem papierkowej roboty, stosem segregatorów na regale i przykrym obowiązkiem związanym z prowadzeniem firmy. Nic dziwnego – w wielu organizacjach do dziś właśnie tak to wygląda.

W HRnest chcemy zaproponować Ci rozwiązanie, które uprości całą sprawę i skróci czas spędzony nad ogarnianiem firmowej dokumentacji. A co najważniejsze – zadba o bezpieczeństwo i porządek dokumentacji pracowniczej.

Mogliśmy przestać się przejmować tym, że mamy te informacje w różnych miejscach, bo nagle wszystko jest łatwo dostępne pod jednym kliknięciem. Uproszczenie i ogromna oszczędność czasu, no i wewnętrzny spokój, że wszystko jest zaopiekowane.

Kaja Rybicka-Gut

Kaja Rybicka-Gut

Co-founder & Chief Brand Officer, YourKaya

Dokumenty pracownicze w jednym miejscu

Zamiast gromadzić sterty papieru w firmowych archiwach – większość dokumentów związanych z zatrudnianiem i obsługą pracowników możesz trzymać w chmurze. Taki sposób daje Ci większą elastyczność zarządzania kartoteką pracownika.

Jeżeli pracownik ma do Ciebie jakieś pytanie związane ze swoją umową czy innymi dokumentami, które podpisał – w każdej chwili może zajrzeć do swojego konta w HRnest i znaleźć interesującą go informację.

Oprócz tego, HRnest daje Ci możliwość udostępniania wszystkim pracownikom dokumentów związanych z BHP, regulaminów pracowniczych, statutu firmy, itp.

Nie zapomnij o dokumentach dla pracownika

Dzięki wygodnemu systemowi powiadomień nie umkną Ci już ważne terminy związane z końcem umów, upływającym terminem ważności badań okresowych czy szkoleń BHP. HRnest przypomni Ci o każdej takiej dacie odpowiednio wcześnie.

Możesz także ustalać własne powiadomienia dla dowolnych dokumentów. Z HRnest nie musisz pamiętać o ogarnięciu firmowej kartoteki – HRnest pamięta o tym za Ciebie!

Segregator, który zmieścisz w kieszeni

Wersja mobilna HRnest także wspiera pełną funkcjonalność kartoteki firmowej. Dzięki temu możesz zarządzać dokumentacją pracowników z dowolnego miejsca i urządzenia. Ułatwi Ci to także dodawanie zdjęć i skanów dokumentów do systemu. Zamiast używać tradycyjnego skanera – zrób zdjęcie i błyskawicznie udostępnij pracownikowi dokument za pomocą aplikacji HRnest.

Wszyscy pracownicy również mają dostęp do swojej kartoteki z poziomu urządzenia mobilnego. Sprawdzenie interesujących ich informacji zajmie dosłownie kilka chwil.

Testuj kartotekę firmową online w HRnest – 30 dni za darmo!

Bezpieczeństwo danych Twoich pracowników

HRnest korzysta z rozwiązań, zapewniających pełne bezpieczeństwo wszystkich danych, które wprowadzasz do systemu. Codziennie przeprowadzana jest również automatyczna kopia zapasowa Twoich danych – nie ma więc ryzyka, że utracisz dostęp do ważnych firmowych dokumentów.

System HRnest powstał z wykorzystaniem renomowanej platformy Microsoft Azure, co zapewnia płynne i stabilne działanie dla wszystkich użytkowników, bez względu na wielkość ich firmy.