System do tworzenia grafików pracy online

Zautomatyzuj układanie grafików za pomocą prostej w obsłudze aplikacji do rejestracji czasu pracy.

HRnest to wygodny program dzięki któremu za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu stworzysz grafik pracy szybko i bezbłędnie. Zbierzesz wszelkie potrzebne dane w jednym miejscu, a także błyskawicznie wygenerujesz gotowe do pobrania raporty.

Udostępnisz gotowe harmonogramy pracy pracownikom, a wszelkie aktualizacje i zmiany będą komunikowane poprzez automatyczne powiadomienie mailowe.

Grafik pracy online

Stwórz grafik pracy online

Planowanie czasu pracy dla działu oraz poszczególnych pracowników nie jest łatwym zadaniem – zwłaszcza kiedy stosujemy do tego tradycyjne metody. Zmieniająca się dostępność pracowników, zgodność z wymiarami pracy oraz potrzebami w danym dniu przekształcają się w pokreślone i nieczytelne kartki papieru.

Aby ułatwić Ci to zadanie, wyposażyliśmy HRnest w funkcje, dzięki którym układanie grafików przestanie być comiesięcznym utrapieniem. Gdy wprowadzisz nasz system w swoim biznesie to zaoszczędzisz czas, nerwy, a przy okazji zyskasz kontrolę nad płynnością działań w Twojej firmie.

Dodatkowo usprawnisz komunikację, transparentność danych oraz proces raportowania.

Jesteśmy firmą, która dba o to, by wszystko było jak najbardziej transparentne, również w zespole, jeżeli chodzi o udostępnianie wszystkich informacji, więc dla mnie to jest bardzo cenne, żeby każdy widział, co się dzieje, na jakim to jest etapie i mógł też z tego odpowiednio korzystać.

Case Study HRnest YourKaya Kaya Rybicka-Gut

Kaja Rybicka-Gut

Co-founder & Chief Brand Officer, YourKaya

Automatyzuj układanie grafików pracy

Nie musisz już spędzać długich godzin nad układaniem grafiku w Excelu. Planowanie pracy w HRnest jest bardziej przejrzyste – i znacznie szybsze. Korzystając z gotowych szablonów grafików możesz planować pracę dla całej firmy, poszczególnych działów, a nawet – pojedynczych pracowników!

Zbiorcze dodawanie godzin do grafiku eliminuje konieczność żmudnego wpisywania każdego dnia do grafiku pojedynczo. Ustaw odpowiednie parametry i zaplanuj pracę 1 kliknięciem.

Wspieraj efektywność zespołu

Z HRnest w szybki sposób sprawdzisz, czy pracownicy wykonują swoje zadania zgodnie z ustalonym grafikiem. Automatyczne wyliczanie nadgodzin wspiera Cię w rozliczaniu pracy Twojej załogi.

Gdy nadejdzie okres rozliczeniowy zyskasz zestawienia oraz pobierzesz przejrzyste raporty.

Powiadomienia o nowych grafikach

Grafik pracy online gwarantuje łatwy dostęp z każdego urządzenia. Oznacza to, że możesz je edytować tak naprawdę z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

HRnest poinformuje również wszystkich pracowników o nowym grafiku pracy za pomocą automatycznego powiadomienia mailowego. Dzięki temu nie musisz martwić się dotarciem z informacją o aktualnych godzinach pracy do całej załogi – HRnest wykona to zadanie za Ciebie!

Raporty zrobione 1 kliknięciem!

Nie musisz spędzać już całego dnia nad arkuszem kalkulacyjnym, tworząc zestawienia wykonania zaplanowanych godzin pracy z poprzedniego miesiąca. Każdy harmonogram pracy online zapisuje się w systemie i gwarantuje Ci do niego bezpośredni dostęp.

HRnest zbiera dane na temat czasu pracy i tworzy szczegółowe raporty, które pobierzesz za pomocą jednego kliknięcia! Wybierz zakres informacji, które Cię interesują i eksportuj dane do pliku PDF lub Excela.

Dostęp do grafiku na wyciągnięcie ręki

Kontroluj czas pracy oraz zgodność z kodeksem pracy za pomocą jednej aplikacji. Nakładaj odpowiednie uprawnienia dla konkretnych użytkowników oraz podglądaj zmiany zachodzące w grafiku pracy w czasie rzeczywistym.

Każda osoba w firmie, która posiada konto w HRnest, może w każdej chwili podejrzeć swój aktualny grafik, poprzez smartfon, tablet czy komputer.

Z HRnest nie musisz martwić się czy informacje dotrą do wszystkich pracowników – kiedy tylko grafik zostanie opublikowany, pracownicy będą mogli jednym kliknięciem podejrzeć harmonogram pracy oraz wprowadzone do niego aktualizacje.

Papierowe grafiki nie nadają się dla nowoczesnych firm – testuj grafiki pracy online w HRnest przez 14 dni za darmo!

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Zapisz się na konsultację i dowiedz się, jak HRnest wspomoże Twoją firmę.