Zaplanuj pracę firmy bez potknięć

Zautomatyzuj układanie grafików, wspieraj zespół w realizacji założonych planów pracy i błyskawicznie generuj raporty z ewidencji czasu pracy dla całej firmy. Łatwo docieraj do wszystkich pracowników o nowym grafiku z aplikacją HR online w wersji mobilnej i na komputery. Testuj HRnest 30 dni za darmo!

Automatyczny grafik pracy

Grafiki w Excelu przestały się sprawdzać?

Wiemy, że planowanie pracy w firmie to niełatwe zadanie – zwłaszcza, kiedy stosujemy do tego tradycyjne metody. Długie i żmudne rozpisywanie godzin, błędy w obliczeniach, nadpisane formuły… Nie wspominając o kłopotliwym raportowaniu pod koniec każdego miesiąca.

Aby ułatwić Ci to zadanie, wyposażyliśmy HRnest w funkcje, dzięki którym układanie grafików przestanie być comiesięcznym utrapieniem. A dodatkowo – wyposaży Cię w narzędzie do mierzenia efektywności działań Twojej firmy!

Jesteśmy firmą, która dba o to, by wszystko było jak najbardziej transparentne, również w zespole, jeżeli chodzi o udostępnianie wszystkich informacji, więc dla mnie to jest bardzo cenne, żeby każdy widział, co się dzieje, na jakim to jest etapie i mógł też z tego odpowiednio korzystać.

Kaja Rybicka-Gut

Kaja Rybicka-Gut

Co-founder & Chief Brand Officer, YourKaya

Automatyzuj układanie grafików pracy

Nie musisz już spędzać długich godzin nad układaniem grafiku w Excelu. Planowanie pracy w HRnest jest bardziej przejrzyste – i znacznie szybsze. Korzystając z gotowych szablonów grafików możesz planować pracę dla całej firmy, poszczególnych działów, a nawet – pojedynczych pracowników!

Zbiorcze dodawanie godzin do grafiku eliminuje konieczność żmudnego wpisywania każdego dnia do grafiku pojedynczo. Ustaw odpowiednie parametry i zaplanuj pracę 1 kliknięciem.

Wspieraj efektywność zespołu

Z HRnest w szybki sposób sprawdzisz, czy pracownicy wykonują swoje zadania zgodnie z ustalonym grafikiem. Automatyczne wyliczanie nadgodzin wspiera Cię w rozliczaniu pracy Twojej załogi oraz zapobiega powstawaniu nieprzepisowych nadgodzin.

Powiadomienia o nowych grafikach

HRnest poinformuje również wszystkich pracowników o nowym grafiku pracy za pomocą automatycznego powiadomienia mailowego. Dzięki temu nie musisz martwić się dotarciem z informacją o aktualnych godzinach pracy do całej załogi – HRnest wykona to zadanie za Ciebie!

Raporty zrobione 1 kliknięciem!

Nie musisz spędzać już całego dnia nad arkuszem kalkulacyjnym, tworząc zestawienia wykonania zaplanowanych godzin pracy z poprzedniego miesiąca. HRnest sam zbiera dane na temat czasu pracy i tworzy szczegółowe raporty. Wybierz zakres informacji, które Cię interesują i wygeneruj odpowiedni raport jednym kliknięciem – do pliku PDF lub Excela.

Dostęp do grafiku na wyciągnięcie ręki

Każda osoba w firmie, która posiada konto w HRnest, może w każdej chwili podejrzeć swój aktualny grafik – ze smartfonu, tabletu czy komputera.

Grafiki pracy online to także ogromna pomoc w przypadku nagłych zmian w strukturze grafiku. Z HRnest nie musisz martwić się dotarciem z informacją do wszystkich pracowników – kiedy tylko grafik zostanie opublikowany, pracownicy będą mogli od razu zajrzeć, czy ich godziny pracy się zmieniły.

Papierowe grafiki nie nadają się dla nowoczesnych firm – testuj grafiki pracy online w HRnest przez 30 dni za darmo!