Powrót do listy referencji
HISTORIA KLIENTA

Jak usprawnić przepływ informacji w firmie
za pomocą HRnest?

ExpertSender logo
Branża/specjalizacja
IT / Multichannel
Marketing Automation
Z HRnest od
2018r.
Liczba pracowników
45
Liczba lokalizacji
4
Pracownicy firmy, która korzysta z programu do urlopów i delegacji

Opis firmy

ExpertSender powstał w 2009 roku. Początkowo oferowaliśmy system do e-mail marketingu, który zapewniał wysoką dostarczalność oraz personalizację wiadomości. W 2018 roku ExpertSender, odpowiadając na potrzeby rynku, przekształcił się w wielokanałową platformę marketingową. Obecnie tworzymy rozwiązania, które pozwalają spersonalizować każdy etap komunikacji z klientem: od akwizycji, poprzez aktywizację, zakup po retencję.

Wyzwania i problemy przed pojawieniem się systemu HRnest

Nasz wcześniejszy system opierał się na tradycyjnych papierowych formularzach podpisywanych przez pracowników i przełożonych, a następnie przekazywanych do księgowości i rozliczanych m.in. za pomocą Excela. Obieg informacji był długi, cała praca spoczywała na dziale księgowości. Wraz z rozwojem firmy i zwiększającym się zatrudnieniem, przepływ informacji stawał się coraz bardziej utrudniony, a sama ręczna praca z coraz większą ilością papierowych dokumentów – zbyt czasochłonna.

Pracownicy w trakcie pracy online

Wdrożenie i funkcjonowanie systemu HRnest

Zaczęliśmy więc szukać oprogramowania, które najlepiej zaspokoi potrzeby naszej firmy. System HRnest polecano nam jeszcze w fazie jego tworzenia i już wtedy bardzo nas zainteresował. Dla pewności wypróbowaliśmy kilka usług, jednak to właśnie HRnest wydał nam się najbardziej odpowiedni. Po pierwszych testach okazało się, że system działa wyśmienicie! Wdrożenie trwało około miesiąca, bo najpierw należało przenieść dane do systemu, a następnie wdrożyć pracowników. Wszystko jednak odbyło się gładko – system jest bardzo intuicyjny, przez co zarówno dział księgowości, jak i pozostali pracownicy bardzo szybko się z nim oswoili.

Pracownik pojechał w delegację żeby wziąć udział w konferencji
Materiały promocyjne podczas wyjazdu służbowego

Korzyści i zalety korzystania z systemu HRnest

Wdrożenie systemu HRnest bardzo usprawniło pracę w naszej firmie. Mamy większą jasność przepływu informacji, jesteśmy odciążeni ze żmudnych działań, które obecnie są w dużym stopniu zautomatyzowane. Przy okazji dzięki oszczędzonym tonom papieru staliśmy się bardziej przyjaźni dla środowiska.

System HRnest sprawdził się także dzięki podglądowi urlopów dla wszystkich pracowników firmy. Poszczególne działy mogą sprawniej ustalać, kto i kiedy bierze wolne, a my mamy większą kontrolę nad wykonaniem planów urlopowych, dzięki czemu unikamy sytuacji, w której pracownik ma kilkadziesiąt dni niewykorzystanego urlopu.

Wyjazd integracyjny dla pracowników firmy, która korzysta z programu do urlopów i delegacji

Kolejnym świetnym udogodnieniem jest moduł Delegacje. W ostatnim czasie, wraz z rozwojem biznesu, wzrosła liczba podróży służbowych. Dzięki temu, że pracownicy mogą samodzielnie wykonać część formalności związanych z podróżami służbowymi, nie odczuliśmy dodatkowego obciążenia pracą.
Plusem jest też szybka i profesjonalna obsługa klienta oraz otwartość na nasze uwagi. Doceniamy to, że HRnest wprowadził modyfikacje systemu stworzone pod nasze specyficzne potrzeby. W zasadzie można powiedzieć, że system HRnest rozwijał się razem z nami. Gorąco polecamy innym firmom!

Joanna Gładkowska
Administrative Specialist
ExpertSender Sp. z o.o.
www.expertsender.pl
Powrót do listy referencji

Poznaj inne historie:

Wypróbuj!

Testuj przez 30 dni za darmo.

Bez zobowiązań. Wypróbuj za darmo