Wyznaczaj cele biznesowe w oparciu o kompetencje zespołu

Zgromadź wszystkie umiejętności pracowników w HRnest i podejmuj świadome decyzje dotyczące rozwoju firmy. Zoptymalizuj podział pracy w zespole w oparciu o najmocniejsze strony każdego pracownika.

Kompetencje unikalne – tak jak Twoja firma

HRnest pozwala Ci zgromadzić wszystkie umiejętności i uprawnienia Twojego zespołu w formie przejrzystego rejestru. Za pomocą aplikacji dodasz dowolne typy kompetencji. Pozwala to stworzyć Ci elastyczną listę umiejętności i uprawnień, których potrzebujesz, aby prężnie rozwijać firmę.

Przypisuj poszczególne kompetencje do pracowników

Twórz szczegółowe listy kompetencji wraz z zaznaczeniem, którzy pracownicy dysponują danymi umiejętnościami. Za pomocą funkcji filtrowania możesz sprawdzić:

Analizuj rozkład kompetencji w zespole

Dzięki możliwości rejestrowania kompetencji w HRnest możesz w prosty sposób dokonać analizy rozkładu kompetencji wśród wszystkich Twoich pracowników. Planuj strategię rozwoju swojego zespołu na podstawie konkretnych danych. Za pomocą funkcji eksportu listy kompetencji do Excela możesz tworzyć szczegółowe raporty i zestawienia poszczególnych talentów i możliwości wzrostu.

Śledź ważność certyfikatów i uprawnień

Upewnij się, że wszystkie certyfikaty, którymi dysponują Twoi pracownicy są wciąż aktualne. Eliminuj ryzyko powstania luki w kompetencjach zespołu i znajdź nowe możliwości budowania jeszcze lepiej wykwalifikowanej kadry.

Ustaw automatyczne powiadomienie mailowe o zbliżającej się dacie końca terminu ważności certyfikatu. Przeczytaj więcej o funkcji własnych powiadomień w HRnest.

Motywuj pracowników do dalszego rozwoju

Każdy z pracowników ma dostęp do przeglądu umiejętności przypisanych do swojego konta w HRnest. W każdej chwili pracownik może podejrzeć, czy któryś z certyfikatów potwierdzających ich umiejętności nie wymaga odnowienia.

Kompetencje w HRnest pomagają również managerom – wygodny wgląd w umiejętności pracowników to lepsze rozumienie motywacji pracowników. Dzięki temu kierownicy mogą budować lepsze relacje z poszczególnymi pracownikami, zachęcając ich do rozwoju swoich silnych stron.

Twórz udaną współpracę w wykwalifikowanych zespołach. Testuj HRnest przez 30 dni za darmo.