First slide

Pomoc  zobacz jakie to proste

Jak dodać nowy harmonogram?

Krok 1

Z menu bocznego Czasu pracy wybierz pozycję Harmonogramy, a następnie kliknij w przycisk +Utwórz harmonogram.

Czas pracy HRnest to aplikacja, która pozwala wygodnie tworzyć harmonogramy czasu pracy.

Krok 2

Przed utworzeniem harmonogramu określ, których pracowników będzie on dotyczył - w tym celu wybierz przycisk Dodaj w sekcji Pracownicy.

HRnest Czas pracy to moduł, który pozwala tworzyć harmonogramy i grafiki czasu pracy.

Krok 3

W nowym oknie do harmonogramu możesz dodać pracowników z danego działu (zakładka Działy) lub konkretne osoby (zakładka Pracownicy). Zaznacz pole wyboru przy pracownikach, których chcesz dodać, a następnie naciśnij przycisk Dodaj wybrane działy lub Dodaj wybranych pracowników.

Twórz grafiki czasu pracy i rejestruj czas pracy w HRnest.

Krok 4

U góry strony znajduje się formularz, dzięki któremu mozesz wprowadzać zmiany w tworzonym harmonogramie. Dodając zakres dat, godziny pracy i zaznaczając nazwiska pracowników możesz zbiorczo dodawać (lub usuwać) nowe pozycje w harmonogramie. Jeśli chcesz dodać godziny indywidualnie dla konkretnego dnia i wybranego pracownika, kliknij w + umieszczony w polu danego dnia. Na planie harmonogramu widzisz nieobecności, które zostały już zaplanowane - plany urlopowe i dni, na które wystawiono już wnioski urlopowe. Zaznaczono na nim także dni wolne od pracy - soboty, niedziele i święta.

Dodaj nowy harmonogram czasu pracy w module Czas pracy aplikacji HRnest.

Krok 5

Jeśli skończyłeś uzupełnianie harmonogramu, kliknij w przycisk Zapisz i przekaż do akceptacji. Harmonogram zostanie przesłany do osoby odpowiedzialnej za akceptowanie wniosków w twojej firmie.

Dodaj nowy grafik czasu pracy w module Czas pracy aplikacji HRnest.