Powiadomienia i przypomnienia

Miej pod kontrolą wszystkie aspekty związane z prowadzeniem firmowego HR. Wygodny system automatycznych powiadomień w HRnest zadba, żeby żaden ważny termin nie wypadł Ci z głowy.

data ważności dokumentów

Zautomatyzuj swoją pracę – w 3 krokach

Własne powiadomienia w HRnest to Twój osobisty asystent, który przypomni Ci o wykonaniu ważnych zadań w idealnym momencie. To bardzo proste:

  1. Zdefiniuj typ wydarzenia, o którym HRnest ma Cię powiadomić.
  2. Dodaj własne powiadomienie określonego wcześniej typu i przypisz je do pracownika.
  3. Wskaż, kiedy HRnest ma Ci przypomnieć o danej rzeczy.

 

I gotowe! Opcjonalnie, możesz uzupełnić powiadomienie o dodatkowy opis lub ważne informacje.

Pamiętaj o wszystkim

Nie pozwól, aby umykały Ci ważne daty związane z pracownikami. W HRnest stworzysz dowolny typ powiadomienia. Każde z nich możesz przypisać do dowolnego pracownika i uzupełnić o dodatkowe szczegóły. Intuicyjny kreator powiadomień sprawia, że planowanie pracy zajmuje dosłownie kilka chwil.

Przypomnienie otrzymasz zarówno na skrzynkę mailową, jak i w formie informacji w systemie.

Dostaję też powiadomienia mailowe o wnioskach urlopowych do zaakceptowania. Super jest to, że nie muszę cały czas zaglądać do systemu, tylko od razu mam dostęp do najważniejszych informacji.

Case Study HRnest YourKaya Kaya Rybicka-Gut

Kaja Rybicka-Gut

Co-founder & Chief Brand Officer, YourKaya

Przypomnienie, które nie znika

Zdarzyło Ci się kiedyś w pośpiechu pominąć ważne powiadomienie z kalendarza? Nam też. Dlatego w HRnest opracowaliśmy prosty (i zadziwiająco skuteczny) system, który zapobiega pomijaniu powiadomień o ważnych sprawach firmowych.

Aby powiadomienie zniknęło z Twojego profilu, musisz nacisnąć przycisk „Zapoznałem się”. Dopóki tego nie zrobisz – powiadomienie będzie widoczne w systemie przez cały czas.

Kompetencje i uprawnienia

Bądź na bieżąco z terminami ważności certyfikatów i uprawnień, które posiadają Twoi pracownicy. Ustaw przypomnienie i zapewnij pracownikom możliwość zachowania ciągłości w posiadanych uprawnieniach.

Motywuj pracowników do rozwijania swoich umiejętności i buduj wykwalifikowane zespoły specjalistów, z którymi rozwiniesz firmę. Przeczytaj więcej o śledzeniu kompetencji z HRnest.

Zasoby

Nie trać z oczu firmowego sprzętu – HRnest da Ci znać, kiedy nadejdzie data zwrotu wypożyczonych przez pracownika zasobów. Usprawnij komunikację z pracownikiem, wyświetlając przypomnienie o zwrocie również na jego koncie.

Zarządzanie zasobami nie musi być trudne! Zobacz, jak usprawnić ten aspekt prowadzenia firmy z HRnest.

Przypomnienia o rozmowach 1:1

Kiedy Twój zespół dynamicznie się zwiększa – coraz trudniej jest pamiętać o odpowiedniej ilości czasu na motywowanie zespołu poprzez rzeczową informację zwrotną.

Dzięki automatycznym powiadomieniom w HRnest nie musisz zapisywać już w służbowym kalendarzu daty rozmów okresowych z poszczególnymi pracownikami. Ustaw własne powiadomienie i przypisz je do konkretnego pracownika. HRnest w odpowiednim momencie da Ci znać, że zbliża się czas rozmowy 1:1 z pracownikiem.

Onboarding bez potknięć

Odpowiednie przygotowanie onboardingu to niełatwa sprawa. Jest sporo czynności, o których możesz zapomnieć. Zamiast ryzykować – z HRnest możesz zaplanować poszczególne kroki procesu onboardingu i ustawić powiadomienia, które Ci o nich przypomną!

Zorganizuj sprawny onboarding i pokaż się nowemu pracownikowi z najlepszej strony.

Przejrzysty proces odprawy pracowników

Kiedy pracownik odchodzi z firmy, po stronie pracodawcy wciąż pozostaje sporo do zrobienia. Offboarding to bardzo ważny moment, nie tylko z perspektywy spraw formalnych.

Ustaw przypomnienia na temat poszczególnych czynności, które chcesz, żeby pracownik wykonał zanim opuści Twój zespół i zadbaj o przekazanie know-how i niezakończonych spraw pozostałym członkom zespołu.

Pozwól HRnest dopilnować również części spraw formalnych. Ustaw przypomnienie o konieczności przygotowania świadectwa pracy dla byłego pracownika i usprawnij załatwianie formalności związanych z offboardingiem.

Wybierz HRnest i zautomatyzuj zarządzanie sprawami kadrowymi.

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Zapisz się na konsultację i dowiedz się, jak HRnest wspomoże Twoją firmę.