Raporty czasu pracy, które generują się same

Koniec z ręcznym podliczaniem czasu pracy czy wykonania harmonogramów pracy, nie musisz już pamiętać setek formułek Excela. Ani martwić się, że ktoś je nadpisze przez pomyłkę. 

Każdy raport odpowiada konkretnym potrzebom firm i pracowników.  

Czas pracy raporty

Ewidencja przepracowanych godzin

Prosty sposób zdobycia niezbędnych informacji przed wypłaceniem kolejnych pensji. Raport Ewidencja czasu pracy to przejrzysty wgląd w firmowy rejestr obecności. Domyślnie w widoku miesięcznym, z wyszczególnioną pracą w porze nocnej oraz informacją o wystąpieniu nadgodzin.

W zestawieniu widoczne jest: 

Bardzo podoba mi się, w jaki sposób generują się raporty, w zasadzie nie trzeba ich edytować, teraz to są praktycznie gotowce. Ogranicza to równiez ilość używanych narzędzi.

Specjalista HR

Zuzanna Rumińska

Specjalista HR, Syderal

Raport można również podejrzeć w widoku rocznym, z tabelą przedstawiającą 12 miesięcy oraz szczegółowymi tabelami dotyczącymi konkretnych miesięcy.

Raport możesz filtrować wg 

Raport rejestracji czasu pracy z terminala QR

Zmień telefon lub tablet w czytnik kodów QR (link?) i wykorzystaj go do rejestracji czasu pracy. Zarejestrowany poprzez aplikację czas pracy pojawi się w przeznaczonym do tego raporcie – Czas pracy z terminala QR. 

Raport ten to zestawienie przepracowanych godzin, które Pracownik zarejestrował z pomocą kodów QR. W raporcie znajdziesz również identyfikator urządzenia, za pomocą którego pracownik zarejestrował swój czas pracy.  

Sprawdź wykonanie harmonogramów

Dzięki raportowi Wykonanie harmonogramu możesz porównać założone cele godzinowe z ich rzeczywistym wykonaniem. Jest to odpowiednik raportu Ewidencja czasu pracy dla pracowników korzystających z harmonogramów czasu pracy. 

A przy użyciu raportu Niezarejestrowany czas pracy możesz szybko, zbiorczo zarejestrować czas pracy dla Pracownika za dowolny okres na podstawie wcześniej zdefiniowanego harmonogramu. 

Ewidencja opłaconych nadgodziny

Raport Opłacone godziny/nadgodziny pokazuje godziny, które Dział kadr oznaczył jako zapłacone. W HRnest rozliczać nadgodziny możesz na kilka sposobów.

Kontroluj czas pracy poświęcany ważnym projektom

Sprawdzaj, ile czasu pracownicy poświęcają na przypisane im projekty.  

Raport Realizacja projektów pokazuje przypisane do wybranego Pracownika lub działu projekty i ile czasu zostało zarejestrowane na ich wykonanie.  

Raport jest dostępny w widoku tygodniowym oraz miesięcznym. A więcej o tym, jak działają projekty w HRnest, przeczytasz tutaj. (Link do tekstu o projektach).  

Raport można filtrować wg: