Raporty czasu pracy, które generują się same

System HRnest automatycznie zbierze dane dotyczące czasu pracy pracowników, pracy w godzinach nadliczbowych, organizacji zarządzania projektami, a także rozliczeniom ich dotyczących.

Koniec z ręcznym podliczaniem czasu pracy czy układaniem grafików pracy. Wpisywanie godzin pracy w Excelu i obawa o ludzkie błędy to już przeszłość.

Automatycznie wygenerowane zestawienia zbiorą wszystkie niezbędne dane i usprawnią raportowanie czasu pracy w Twojej firmie.

Ewidencja nadgodzin

Ewidencja przepracowanych godzin

Bezbłędnie rozliczaj czas pracy oraz wynagrodzenia pracowników. HRnest to łatwy sposób automatyzacji ewidencji czasu pracy.

Raport Ewidencja czasu pracy to przejrzysty wgląd w firmowy rejestr obecności. Domyślnie w widoku miesięcznym, z wyszczególnioną pracą w porze nocnej oraz informacją o wystąpieniu nadgodzin. Świetnie sprawdzi się do comiesięcznego podsumowania pracy całej firmy.

W zestawieniu widoczne jest: 

Raport można również podejrzeć w widoku rocznym, z tabelą przedstawiającą 12 miesięcy oraz szczegółowymi tabelami dotyczącymi konkretnych miesięcy.

Raport możesz filtrować wg:  

Bardzo podoba mi się, w jaki sposób generują się raporty, w zasadzie nie trzeba ich edytować, teraz to są praktycznie gotowce. Ogranicza to również ilość używanych narzędzi.

Case Study HRnest Syderal Polska Zuzanna Rumińska

Zuzanna Rumińska

Specjalista HR, Syderal

Raport rejestracji czasu pracy z terminala QR

Zmień telefon lub tablet w czytnik kodów QR i wykorzystaj go do rejestracji czasu pracy. Zarejestrowany czas pracy pojawi się w aplikacji w przeznaczonym do tego raporcie – Czas pracy z terminala QR

Raport ten to zestawienie przepracowanych godzin, które Pracownik zarejestrował z pomocą kodów QR. W raporcie znajdziesz również identyfikator urządzenia, za pomocą którego pracownik zarejestrował swój czas pracy. 

Sprawdź wykonanie harmonogramów

Dzięki raportowi Wykonanie harmonogramu możesz porównać założone cele godzinowe z ich rzeczywistym wykonaniem. Jest to odpowiednik raportu Ewidencja czasu pracy dla pracowników korzystających z grafiku pracy. 

Przy użyciu raportu Niezarejestrowany czas pracy możesz szybko, zbiorczo rejestrować czas pracy dla Pracownika za dowolny okres na podstawie wcześniej zdefiniowanego harmonogramu. 

Ewidencja opłaconych nadgodziny

System RCP niesie za sobą mnóstwo korzyści. Ułatwi ewidencję czasu pracy pracownikowi, pozwoli na przejrzenie danych w czasie rzeczywistym, a także stworzy przejrzysty raport pracowników. Kontrolowanie czasu pracy oraz nieobecności w przedsiębiorstwie przekłada się na rozliczanie kosztów.

Raport Opłacone godziny/nadgodziny pomaga kontrolować godziny i wypłaty pracowników. To zestawienie pokaże Ci godziny, które Dział kadr oznaczył jako zapłacone. W HRnest rozliczać nadgodziny możesz na kilka sposobów.

Kontroluj czas pracy poświęcany ważnym projektom

Sprawdzaj, ile czasu konkretny dział poświęcił na przypisany projekt. Kontroluj efektywność pracowników oraz w prosty sposób zbieraj dane dotyczące terminów zakończenia pracy nad danym zadaniem.

Raport Realizacja projektów pokazuje przypisane do wybranego Pracownika lub działu projekty i ile czasu zostało zarejestrowane na ich wykonanie.  

Raport jest dostępny w widoku tygodniowym oraz miesięcznym. Dowiedz się o monitorowaniu projektów w systemie RCP HRnest.

Raport czasu pracy można filtrować wg: 

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Zapisz się na konsultację i dowiedz się, jak HRnest wspomoże Twoją firmę.