Świadomie zarządzaj zasobami i kompetencjami pracowników w swojej firmie

W HRnest stworzysz zestawienia narzędzi, sprzętu komputerowego czy dostępów do aplikacji komputerowych, które przydzielono poszczególnym pracownikom. Zgromadzisz także wszystkie ich umiejętności oraz certyfikaty w jednym miejscu. Dzięki temu podejmiesz bardziej świadome działania i zoptymalizujesz podział pracy w zespole. 

Zarządzanie zasobami firmy i kompetencjami pracowników

Pożegnaj Excele i przywitaj przejrzystość

W HRnest możesz dodawać dowolne zasoby i prowadzić przekrojowy (i przejrzysty) rejestr sprzętu firmowego. Każdy zasób możesz opatrzyć unikalnym identyfikatorem oraz dodać dodatkowy załącznik, np. protokół przekazania sprzętu. 

Z systemem zarządzania zasobami w HRnest 1 kliknięciem dotrzesz do najważniejszych informacji na temat konkretnego sprzętu firmowego: 

Pożegnaj wieczne przewijanie arkusza w Excelu, żeby znaleźć odpowiedni sprzęt i dotrzeć do informacji na jego temat. 

W module Kartoteka wykorzystujemy również zakładkę Zasoby. Rejestrujemy tam przypisane do pracownika narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon itd.

Case Study HRnest Polteknik Daria Pawlikowska

Daria Pawlikowska

Dyrektor Finansowy, Polteknik

Dostęp dla wszystkich w firmie

HRnest pozwala Ci udostępnić pracownikowi informację o wypożyczonym przez niego sprzęcie – może w każdej chwili sprawdzić zasoby przypisane do swojego konta z poziomu aplikacji, na dowolnym urządzeniu. 

Dzięki temu nie musi pamiętać o zbliżającej się dacie zwrotu wypożyczonego zasobu. Możesz ustawić także automatyczne przypomnienie dla daty zwrotu wypożyczonych narzędzi.

Kompetencje unikalne – tak jak Twoja firma

HRnest pozwala Ci także zgromadzić wszystkie umiejętności i uprawnienia Twojego zespołu w formie przejrzystego rejestru. W aplikacji stworzysz elastyczną listę umiejętności i uprawnień, których potrzebujesz, aby prężnie rozwijać firmę. 

Za pomocą funkcji filtrowania możesz sprawdzić: 

Certyfikaty i uprawnienia

Dzięki stałemu nadzorowi będziesz mógł zaplanować przyszłe szkolenia, które uzupełnią niekompetencje Twoich pracowników. 

Upewnij się, że te certyfikaty i uprawnienia, którymi już dysponują Twoi pracownicy są wciąż aktualne. Ustaw automatyczne powiadomienie mailowe o zbliżającej się dacie końców terminów ważności. 

Zadbaj o rozwój w oparciu o rzetelne dane

Dzięki możliwości rejestrowania kompetencji w HRnest możesz w prosty sposób dokonać analizy rozkładu kompetencji wśród wszystkich Twoich pracowników. Za pomocą funkcji eksportu listy kompetencji do Excela możesz tworzyć szczegółowe raport i zaplanować strategię rozwoju swojego zespołu na podstawie konkretnych danych 

Wygodny wgląd w umiejętności pracowników to lepsze rozumienie motywacji pracowników. Dzięki temu kierownicy mogą budować lepsze relacje z poszczególnymi pracownikami, zachęcając ich do rozwoju swoich silnych stron. 

Dzięki HRnest zbudujesz udaną współpracę w wykwalifikowanych zespołach. 

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Zapisz się na konsultację i dowiedz się, jak HRnest wspomoże Twoją firmę.