Historia HRnest

Historia

Początki aplikacji HRnest - aplikacji do zarządzania urlopami
Początki firmy sięgają 2013 roku i jak wiele tego typu historii, ta również zaczęła się „po godzinach”. Sam pomysł zrodził się podczas realizowania w jednej z firm projektu elektronicznych wniosków urlopowych, ale w oparciu o rozwiązania intranetowe. Po przeanalizowaniu dostępnych w tym czasie rozwiązań okazało się, że na rynku brakuje aplikacji do zarządzania urlopami, która by była dostępna przez internet.
System początkowo nazywał się Urlopek i jak sama nazwa wskazuje, służył do wystawiania elektronicznych wniosków urlopowych. Szybko okazało się, że istnieje zapotrzebowanie na dodatkowe funkcjonalności, takie np. jak zarządzanie delegacjami. Kolejne lata współpracy i rozmów z klientami doprowadziły do powstania trzeciego modułu o nazwie Czas pracy.
Delegacje i czas pracy w HRnest
HRnest - program do urlopów
Rok 2019 okazał się być dla nas przełomowy – zmieniliśmy nazwę i przenieśliśmy swoją siedzibę do nowoczesnego biura w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Obecnie HRnest to ponad 450 Klientów, 30 tysięcy rozliczonych delegacji i prawie 700 tysięcy wystawionych wniosków urlopowych. To też ciągłe doskonalenie się i rozwój aplikacji – dotychczasowe moduły są na bieżąco usprawniane, a do rodziny HRnest dołączył kolejny moduł, Kartoteka.
2013
MAJ
Start aplikacji
2014
KWIECIEŃ
Uruchomienie modułu Delegacje
2016
MAJ
Pojawia się 100 klient
2017
WRZESIEŃ
Uruchomienie modułu Czas pracy, pojawia się 200 klient
2018
STYCZEŃ
Zostaje wystawiona 10-tysięczna delegacja
SIERPIEŃ
Zostaje wystawiony 300-tysięczny wniosek urlopowy, pojawia się 300 klient
WRZESIEŃ
Uruchomienie modułu Kartoteka
2019
LUTY
Urlopek zmienia nazwę na HRnest
MARZEC
Zostaje wystawiony 400-tysięczny wniosek urlopowy i 20-tysięczna delegacja
KWIECIEŃ
Pojawia się 400 klient
SIERPIEŃ
Zostaje wystawiony 500-tysięczny wniosek urlopowy
GRUDZIEŃ
Zostajemy nominowani do nagrody LIDER 2019 w kategorii produkt – usługa
2020
STYCZEŃ
Zostaje wystawiony 600-tysięczny wniosek urlopowy i 30-tysięczna delegacja
MAJ
7 urodziny HRnest
Co wyróżnia HRnest
Misja HRnest
Misja
Naszą misją jest dostarczenie firmom nowoczesnego i intuicyjnego narzędzia, które umożliwi im sprawne zarządzanie kadrami.
Wizja HRnest
Wizja
Pragniemy być liderem i firmą pierwszego wyboru. Chcemy przodować w jakości obsługi Klienta, innowacyjności oraz nieustannym rozwoju naszego produktu.
Wartości HRnest
Wartości
Najważniejszymi dla nas wartościami są profesjonalizm, otwartość, skuteczność, zaangażowanie, współpraca i wzajemny szacunek.