Rozliczanie delegacji online

Aplikacja do zarządzania podróżami służbowymi. Wystawiaj polecenia wyjazdu służbowego, automatycznie przeliczaj koszty i ułatwiaj rozliczenia delegacji krajowych i zagranicznych.

Zbierz zestawienia kosztów, historię i dane dotyczące wyjazdów w jednym miejscu.

Polecenie wyjazdu służbowego

Elektroniczne polecenia wyjazdu służbowego

W jednym dokumencie zbierz wszystkie najważniejsze dane konkretnej delegacji – cel, datę, środek transportu czy dodaną zaliczkę.  

Przyspiesz obieg dokumentu w twojej firmie i ustal własną ścieżkę jego akceptacji.  

Zaakceptowany dokument jest podstawą do wygenerowania przypisanego mu rozliczenia delegacji. Na każdym szczeblu oszczędzisz czas i papier, a zyskasz przejrzystość danych i komfort pracowników. 

Usprawnione rozliczanie delegacji

Rozliczenie delegacji bazuje na danych z wystawionego Polecenia Wyjazdu Służbowego (PWS). Integracja pomiędzy PWS a rozliczeniem ułatwia dostęp, filtrowanie po danych oraz edycję dokumentów.

Pracownik wprowadza do systemu informacje dotyczące przebiegu i celu podróży służbowych, a także używanych środków transportu, wraz ze skanami rachunków i faktur. W ten sposób, cały proces staje się szybszy i wygodniejszy!

Rozliczanie delegacji online
Automatyczne rozliczanie delegacji

Automatyzacja obliczeń

HRnest automatycznie oblicza wartości diet, stawek kilometrowych i ryczałtów. System korzysta z bieżących kursów walut NBP, aby samodzielnie przeliczać kwoty dla delegacji zagranicznych.

Na zakończenie każdego rozliczenia, otrzymasz przejrzyste podsumowanie zawierające koszty i przeliczenia związane z wyjazdami służbowymi, a także załączone pliki ze skanami faktur i rachunków.

Historia i rozliczenia delegacji w jednym miejscu

Dowolnie flirtuj pracownika, daty czy akceptację rozliczeń i bądź na bieżąco z aktualnymi danymi na temat delegacji krajowych i delegacji zagranicznych.

Automatyczne raporty i historię dokumentów dotyczących delegacji sprawdź w każdej chwili, z dowolnego urządzenia.

Usprawnij proces obiegu dokumentów, rozliczeń wyjazdów służbowych, a raporty i historie delegacji wykorzystaj do tworzenia okresowych bądź pracowniczych podsumowań.

Rozliczenie delegacji historia

Korzyści dla całej firmy

Pracownik

Pracownik

Dział kadr

Dział kadr

Firma

Firma

Przeczytaj historię naszych klientów

Bez tytułu
ExpertSender logo
Lepszy obieg informacji w ExpertSender dzięki HRnest
>>
Pracownicy firmy, która korzysta z aplikacji do elektronicznych wniosków urlopowych
Koleo logo
Jak przy pomocy HRnest zintegrować rozproszoną organizację?
>>
Biuro firmy korzystającej z programu do wystawiania elektronicznych wniosków urlopowych
Ricoh logo
Jak zaoszczędzić czas pracy za pomocą HRnest?
>>

HRnest dla przedsiębiorstw

Zespół wsparcia klienta

Wszystkim klientom zapewniamy pełne wsparcie techniczne i pomoc naszych konsultantów na każdym etapie użytkowania narzędzia.

Wszystkie formy zatrudnienia

Zatrudniasz na umowę o pracę, umowę cywilnoprawną czy B2B? HRnest obsługuje je wszystkie.

6 wersji językowych

Pracujesz w międzynarodowym zespole? Korzystaj z polskiej, angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, francuskiej i rosyjskiej wersji systemu, dostępnych dla wszystkich kont.

Łatwy eksport danych

Kilkoma kliknięciami eksportuj dane do Excela, plików PDF, i-Cal oraz do najpopularniejszych programów kadrowo-płacowych.

Bezpieczeństwo klasy korporacyjnej

Twoje dane są bezpieczne. Korzystamy z najlepszych serwerów – Microsoft® Azure® – zgodnych ze światowymi i branżowymi standardami, w tym RODO.

Ułatwienia dla HR, menadżerów i pracowników

HRnest ułatwia pracę każdej z tych grup, oszczędzając czas i zapewniając lepsze planowanie oraz przejrzystość procesów.

Integracje, które oszczędzają pracy

Kilkoma kliknięciami eksportuj dane do najpopularniejszych programów kadrowo-płacowych. Zintegruj się z kalendarzem Outlooka lub Gmaila. Zaprojektuj integrację z własnym systemem dzięki dostępowi do API.

Comarch ERP Optima

Zobacz

Sage Symfonia

Zobacz

enova365

Zobacz

Sap logo
iCal

R2 Płatnik

WAPRO Gang

Wersja mobilna aplikacji HRnest

Loguj się z dowolnego miejsca

Niczego nie musisz instalować. Wystarczy przeglądarka i dostęp do Internetu w telefonie, aby w pełni korzystać z HRnest.

Rozliczanie delegacji online - zalety, proces i raporty w systemie HR

Tak, jest to możliwe dzięki specjalistycznym platformom i narzędziom do rozliczania delegacji online, takim jak system HRnest. Rozliczanie delegacji online jest wygodne, szybkie i dokładne.

Rozliczanie delegacji służbowych online oferuje wiele zalet, takich jak: oszczędność czasu i pieniędzy, większa dokładność, łatwiejsze zarządzanie i śledzenie wydatków, a także automatyczne przeliczanie walut oraz naliczanie diet oraz innych świadczeń. Dodatkowo, w przypadku większości platform, rozliczenie jest możliwe z każdego miejsca na świecie, o każdej porze dnia i nocy. 

Aby rozliczyć delegację online, potrzebne są: polecenie wyjazdu służbowego, daty wyjazdu i powrotu oraz informacje o środku transportu, bilety lotnicze lub kolejowe, rachunek hotelowy oraz inne dokumenty potwierdzające poniesione koszty (np. paragon, faktura VAT).

Rozliczenie delegacji online umożliwia generowanie różnych raportów i zestawień kosztów, takich jak: zestawienie kosztów ogólnych, zestawienie kosztów podróży służbowej, raport o kosztach noclegów, raport o kosztach wyżywienia oraz raport o innych kosztach.

Tak, gdy przeprowadzamy rozliczanie podróży służbowych online można łatwo przeglądać historię wyjazdów służbowych, wraz z informacjami o kosztach i dokumentach z nimi związanych.

Umów bezpłatną prezentację

Poznaj wszystkie funkcje systemu HRnest, przez które przeprowadzi Cię nasz konsultant.

Uruchom wersję próbną

Wypróbuj HRnest za darmo przez 30 dni, bez zobowiązań i dodawania karty płatniczej.

Porzuć archaiczne arkusze Excel i papierowe wnioski

tak jak firm, które przeszły w tym roku do HRnest!