Poznaj zespół HRnest!

Jesteśmy zgraną ekipą z Trójmiasta, którą łączy coś więcej niż tworzenie systemu HR.

Nasza historia

Cześć, tu założyciel firmy, Marek.

Dawno temu, w trakcie spotkania ze znajomymi pomyślałem, że z chęcią wziąłbym wolne następnego dnia. Niestety cały proces wstawania rano, dodzwaniania się oraz uzyskiwania zgody wydawał mi się niepotrzebnie skomplikowany.

Tyle rzeczy możemy załatwiać za pomocą paru kliknięć w telefonie, zrobić zakupy spożywcze czy wynająć sprzęt… a jakby tak wykorzystać te metodę do wystawienia i zatwierdzenia urlopu? Odciążanie ludzi z tych zbędnych czynności stało się moją motywacją.

Marek Jereczek
Chief Executive Officer, HRnest

Najważniejsze wydarzenia HRnest

Teraz | System HRnest

Jesteśmy SaaSem (Software as a service), który stale się rozwija. Nie tylko dopasowujemy system do najnowszych przepisów prawnych czy najwyższych standardów bezpieczeństwa, ale także za pomocą dobrych relacji z klientem, dowiadujemy się jakie są potrzeby i oczekiwania klientów i wychodzimy im naprzeciw.

Dlaczego małe i duże firmy nam zaufały

Z naszego systemu codziennie aktywnie korzysta ponad 100 000 pracowników.
Wierzymy, że każda organizacja zasługuje na nowoczesne rozwiązanie, które zapobiegnie błędom i tonięciu w formalnościach.

1 000 +

zadowolnych klientów

150 000 +

rozliczonych delegacji

3 000 000 +

wystawionych wniosków  

Poznaj historię naszych klientów i przekonaj się jak HRnest może pomóc w rozwoju Twojej firmy! 

Wartości w HRnest

Chcielibyśmy, abyście poznali nie tylko nasze wartości, ale także w jaki sposób przekuwają się one na nasze działania oraz relacje. Dla nas nie są to tylko puste słowa, ale codzienna otwartość na wspólną współpracę oraz nowe pomysły.

Ciekawość, równość i otwartość

Co kwartał spotykamy się na firmowej integracji. Tworzymy ankietę pełną kreatywnych pomysłów i zachowując równość i transparentność wybieramy formę spędzenia wspólnie czasu.

Lubimy wspólnie grać w kręgle, składać lego czy nawet gotować. Nasza pasja do kuchni nie kończy się oczywiście na krojeniu i smażeniu! Często spotykamy się na masowych degustacjach w niedaleko położonych lokalach (oraz pubach 😉).

Uwielbiamy naturę, dlatego z chęcią korzystamy z pięknych Trójmiejskich rejonów. Wspólnie sadzimy drzewa, bawimy się przy ognisku, a także zgodnie z tradycją raz do roku wspólnie żeglujemy!

Aktywność, sport i zdrowie

Praca biurowa nie oznacza dla nas jednak siedzącego trybu życia! Bardzo lubimy aktywne spędzanie czasu i wspieramy się wzajemnie w naszych sportowych pasjach.

HRnest wspiera oddolny projekt Grzegorza, który wraz z bliskimi prowadzi klub sportowy Szybcior. Jest to drużyna zawodników, biorących udział w zawodach rowerowych.

Znajdują się u nas także fanatycy windsurfingu, tańca towarzyskiego, fitnessu, piłki nożnej, treningów siłowych oraz wielu innych aktywności!

MH Automatyka MTB Pomerania Maraton

Kultywacja firmowych tradycji

Nasza energia i aktywność nie pozwala nam jednak usiedzieć w jednym miejscu. Bardzo lubimy poznawać nowe kultury i zwiedzać ciekawe miejsca – niezależnie czy znajdują się one 100 czy 10 000 km od Trójmiasta!

Prowadzimy firmowy zbiór pocztówek – po powrotach z wycieczki dorzucamy kolejną pocztówkę do naszego zbioru, a także zajadamy się przywiezionymi z podróży lokalnymi przysmakami, opowiadamy o zdobytych doświadczeniach i niezapomnianych wrażeniach.

To nasze małe firmowe tradycje, które pozwalają nam umilać chwile w pracy oraz stać się grupą znajomych, których na co dzień łączą wspólne zawodowe cele.

Razem osiągniemy więcej!

Jeśli chcesz mieć wpływ na rozwój i przyszłość HRnest, dołącz do naszego zespołu!

Rejs

Nasza kultura pracy

Zdrowy Work-life balance

Mimo naszej słabości do dalekich podróży, zawsze staramy się znaleźć czas dla tych, którzy są najbliżej nas.
Dzięki elastycznym godzinom pracy, możliwości pracy zdalnej oraz bezproblemowemu otrzymywaniu urlopu, możemy skupić się na rodzinie i przyjaciołach.

Pracujemy głównie w chmurze, a także sami korzystamy z naszej aplikacji, dzięki czemu bez wychodzenia z domu, możemy załatwiać wszelkie biznesowe sprawy.

Wkładamy całe serce w rozwój naszego systemu, dlatego wiemy jak ważny jest odpoczynek, aby pracowało ono zdrowo, długo i zawsze na 100%.

Miła atmosfera w biurze

W budynku PPNT posiadamy także pokój konferencyjny, w którym wspólnie się spotykamy.

Poza debatami w roli pracowników, spotykamy się tam także na wspólne układanie LEGO czy wieczory filmów bądź gier planszowych.

Poza tym lubimy spędzać czas w kuchni, w której nasi firmowi smakosze kawy raczą nas nowymi smakami arabiki z całego świata.

Poza smakołykami przywiezionymi z podróży zajadamy się urodzinowymi ciastami czy wspólnie zamówionymi fastfoodami.

Wypróbuj HRnest za darmo

Zarejestruj się i testuj nasz system przez 14 dni bez zobowiązań!