Co o HRnest mowią klienci?

Zaufali nam m.in.:

Virgin mobile logo
Morele logo
RedBull logo
AC logo
Flexlink logo
One logo
Case Study Student-Depot-header

Case study

Nieruchomości
Case Study Student_Depot_logo
Przejrzystość i czytelność na pierwszym miejscu
>>
Case Study HRnest - XTrack nagłówek

Case study

IT, doradztwo informatyczne
Case Study HRnest - XTrack logo
Kompleksowe wsparcie procesów HR
>>
HRnest Case Study - ZEME

Case study

Gospodarka odpadami
Case Study HRnest - ZEME logo
HRnest jako nowy członek zespołu 
>>
CS-HRnest-Marek-Jereczek

Case study

HR tech
HRnest-logo
Kiedy HRnest zaczął korzystać z HRnest? 
>>
Case Study HRnest Space of Ad

Case study

Marketingowa
Space of Ad Logo
Skuteczne transformacje wewnątrz organizacji
>>
Case Study HRnest Fundacja Ernesta

Case study

Fundacja Medycyny Prenatalnej
Fundacja Ernesta logo
Rezultaty cyfryzacji HR już od pierwszego dnia
>>
Case Study HRnest Rodowita

Case study

Spożywcza
Rodowita Logo
Prosty w użyciu system HR to łatwiejsza praca i szybszy onboarding
>>
Case Study HRnest Polteknik

Case study

Technologiczna
Polteknik Logo
Najważniejsze procesy HR w jednym miejscu
>>
Case Study HRnest Jagodziński Skrzypek

Case study

Kancelaria prawna
Jagodziński Skrzypek Logo
Jak kancelaria JSP przyspieszyła procesy HR dzięki HRnest?
>>
Case Study HRnest anonim

Case study

Spożywcza
Case Study HRnest anonim logo
Elastyczność procesów HR w HRnest
>>
Case Study HRnest Syderal Polska

Case study

Aeronautyka
Syderal Polska Logo
Cyfryzacja HR to nie Rocket Science 
>>
Case Study HRnest YourKaya

Case study

Kosmetyczna
YourKAYA logo
Transparentne procesy HR – jak Your KAYA odzyskała spokój dzięki HRnest
>>
Case Study HRnest Morele

Case study

E-commerce
Morele logo
Prosty HR w dużej organizacji – jak Morele rosło z HRnest
>>
Case Study HRnest SmartLunch

Case study

Benefity pracownicze
SmartLunch logo
Smartlunch eliminuje problemy rosnącej firmy dzięki HRnest
>>
Case Study HRnest inFakt

Case study

IT, księgowość
inFakt logo
Jak przy pomocy HRnest ograniczyć „papierologię"?
>>
Case Study HRnest ExpertSender

Case study

Multichannel Marketing Automation
ExpertSender logo
Lepszy obieg informacji w ExpertSender dzięki HRnest
>>
Case Study HRnest Koleo

Case study

Branża kolejowa, usługi online
Koleo Logo
Jak przy pomocy HRnest zintegrować rozproszoną organizację?
>>
Case Study HRnest Ricoh

Case study

Poligrafia, IT
Ricoh logo
Jak zaoszczędzić czas pracy za pomocą HRnest?
>>
Case Study HRnest Air-com

Case study

Przemysł/pneumatyka automatyka
Air-com logo
Jak Air-Com zautomatyzował swój HR za pomocą HRnest
>>
Wprowadziłam HRnest z pełną świadomością, gdyż po zapoznaniu się z funkcjonalnościami rozwiązania nie miałam żadnych wątpliwości, ze usprawni to procesy administracyjno-kadrowe w firmie (tj. urlopy, praca zdalna, delegacje). Dodatkowo rozwiązanie to pozwala na zarządzanie dniami wolnymi od świadczenia usługi dla osób współpracujących. Dla mnie ważny jest także support i wsparcie dla użytkowników i tu śmiało mogę ocenić HRnest na 120%. Podejście proklienckie, pełna gotowość do wsparcia, kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Gorąco polecam to rozwiązanie.
Katarzyna Wdowiak
HR Manager
KBT Polska sp. z o.o.
Wprowadzenie systemu HRnest było bardzo dobrym pomysłem. Jest prosty w obsłudze dla każdego i pracownicy chwalą sobie korzystanie z niego. Z punktu widzenia działu HR odeszło nam dużo manualnej i czasochłonnej pracy. Zespół HRnest jest otwarty na zmiany w funkcjonowaniu systemu, które są istotne w codziennych czynnościach. Dodatkowo współpraca przebiega bez zastrzeżeń. Polecam!
Marta Kardas
HR Manager
Amplifon Poland
HRnest cenimy za łatwość obsługi, doskonały kontakt i wsparcie na każdym kroku – w czasie wdrożenia, ale także w każdym momencie używania platformy. Jednak cechami, które najbardziej wyróżniają HRnest są: ciągły rozwój platformy, otwartość na sugestie i elastyczne podejście, które umożliwia skrojenie funkcji do naszych potrzeb.
Anna Miś
HR Specialist
Aplikacja HRnest spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony pracowników, jak i kadry zarządzającej. System jest prosty i przejrzysty, a wgląd na bieżąco do urlopu jest dużym usprawnieniem dla wszystkich zainteresowanych. Wdrożenie aplikacji zoptymalizowało pracę działu kadr w zakresie raportów, zestawień, a przede wszystkim ograniczyło biurokrację, co w przypadku firmy z wieloma oddziałami jest niezastąpione. Rekomenduję to rozwiązanie innym firmom otwartym na nowe rozwiązania, szukającym dobrego, efektywnego i elastycznego systemu do zarządzania urlopami.
Anna Blicharska-Sowa
Kierownik Działu Kadr i Płac
J.S. Hamilton Poland S.A.
HRnest jest programem łatwym w obsłudze i bardzo przydatnym do zarządzania urlopami pracowników w średnim przedsiębiorstwie. Ma wiele funkcji pozwalających na kontrolę nieobecności przez przełożonych: akceptację każdego wniosku, podgląd do planowania urlopów i limitu jaki pozostał na dany rok. Dzięki tym funkcjom ułatwia to pracę kadr i zaoszczędza wiele czasu. Ze strony przedstawicieli HRnest można zawsze liczyć na pomoc, wsparcie i wdrożenie nowych funkcjonalności. Polecam!
Justyna Snoch
HR Specialist
Morele.net
Korzystanie z aplikacji HRnest wprowadziło w naszej firmie porządek w planach urlopowych i dało pracownikom i managerom wygodne narzędzie do zarządzania nieobecnościami, a dzięki możliwości generowania różnych raportów stanowi również dobre narzędzie dla działu HR. Sama platforma jest intuicyjna i bardzo prosta w użyciu, a dzięki indywidualnemu podejściu nie ma problemu z wprowadzeniem zmian pod indywidualne potrzeby. Polecam!
Filip Stachak
HR Specialist
EasySend
Od kiedy w mojej Firmie wprowadzono elektroniczny system urlopów zaczęłam intensywnie szukać programu, który sprostałby temu zadaniu. HRnest okazał się strzałem w „10”. Tani, a jednocześnie bardzo profesjonalny. Łatwy i dostępny dla pracowników z każdego miejsca. Współpraca z Firmą rewelacyjna, świetny kontakt. Wszystkie nasze wnioski rozpatrywane błyskawicznie. Naprawdę polecam.
Anna Rembak
księgowa specjalista ds.kadr i płac
Śląskie Centrum Naukowo-Technologiczne Przemysłu Lotniczego
HRnest niesamowicie usprawnił zarządzanie nieobecnościami w naszej firmie. Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze.
Iwona Potajczuk-Pomarańska
HR Business Partner
Xstream Sp. z o.o.
Polecamy współpracę z firmą, dzięki aplikacji HRnest możemy sprawnie i efektywnie obsługiwać wnioski urlopowe zgłaszane przez pracowników z różnych lokalizacji. Firma godna polecenia, a współpraca na najwyższym poziomie.
Joanna Kozłowska
HR Business Partner
Yieldbird sp. z o.o.
Nasi Pracownicy, Kierownicy jak i Dział kadr stali się wielkimi fanami aplikacji HRnest. Prosty program przyjazny użytkownikom, intuicyjny, oszczędzający czas. Obsługa produktu na najwyższym poziome: bezproblemowa elastyczność w dopasowaniu szczegółów aplikacji do potrzeb Klienta, terminowość, uprzejmość, sprawna komunikacja. Bardzo polecamy.
Aneta Topczewska-Scrivo
Integracyjne Przedszkole i Szkoła Podstawowa „Słoneczna Polana”
Program do elektronicznego zarządzania nieobecnościami HRnest jest bardzo intuicyjny i wysoce funkcjonalny. Spełnia oczekiwania zarówno Pracowników, Managerów (możliwość generowania wielu raportów i kontrolowania nieobecności Przełożonych) jak i Działu Kadr. Zarządzanie urlopami w firmie staje się dzięki programowi proste i przyjemne. Wartym podkreślenia jest także fakt bardzo miłej i profesjonalnej współpracy z Zespołem HRnest - od samego wdrożenia, po pomoc w codziennym użytkowaniu. Życzyłabym sobie tak dobrej współpracy z każdym dostawcą usług. Zdecydowanie rekomenduję firmę HRnest jak i moduł urlopowy, który oferują.
Karolina Kurysz
HR Coordinator
Ocean Network Express (Europe)Ltd.
Program HRnest to bardzo dobrze zorganizowana platforma. Jest intuicyjna. Zawiera wyczerpujące informacje dot. złożonych wniosków, zaplanowanych jak i odbytych już dni urlopowych. Korzystanie z systemu jest dla nas oszczędnością czasu, przebiega sprawnie na każdym szczeblu, od pracownika składającego wniosek po dział kadr. Panel jest przejrzysty, a system sprawny i godny polecenia. Program usprawnił nam pracę przy raportowaniu wniosków i w zestawieniach. Ponadto pozwala zachować stałą kontrolę nad wnioskami.
Daria Czech
Specjalista ds. Administracji
Aiton Caldwell SA
To, co ma być proste, zwykle okazuje się najtrudniejsze, dlatego długo szukałam systemu, który będzie intuicyjny i łatwy w obsłudze. Taki okazał się HRnest. Oprócz tego okazało się, że dla zespołu HRnest rzeczy niemożliwe nie istnieją, a to wszystko połączone jest z wysokim profesjonalizmem i miłą współpracą. W firmie nowy program urlopowy spotkał się z uznaniem ze strony pracowników. Dla kierowników zarządzających zespołem jest to duże ułatwienie w procesie planowania i akceptowania urlopów. W dziale HR program usprawnił pracę oraz pozwolił na kontrolę nad wnioskami. Firma jest godna polecenia.
Martyna Kozłowska
Human Resources Trainee
Red Bull Sp. z o.o.
Wprowadzenie programu HRnest do naszej firmy bardzo usprawniło pracę administracyjną związaną z obsługą urlopów, absencji i delegacji w naszej organizacji. Dodatkowo, nasi pracownicy zyskali większą samodzielność i transparentność w zakresie planowania swoich urlopów, zarządzania absencjami i rozliczania wyjazdów służbowych. Praca z programem poprawiła komunikację w naszej firmie. Gorąco polecamy wszystkim!
Joanna Gładkowska
Administrative Specialist
ExpertSender
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wprowadzenia w naszej Firmie internetowego systemu zarządzania urlopami HRnest. Aplikacja bardzo ułatwia nam pracę, jest prosta i łatwa w obsłudze. Korzystanie z panelu znacznie skraca czas obiegu dokumentów, wnioski są załatwiane szybko i sprawnie a informacja o urlopach jest dostępna natychmiast dla wszystkich zainteresowanych. Program pozwala na skuteczne zarządzanie urlopami. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów dodatkowym atutem jest błyskawiczne wsparcie ze strony producenta.
Katarzyna Jedynak
Główna Księgowa
inFakt
Jesteśmy zadowolonym użytkownikiem platformy HRnest od ponad półtora roku. Prosta, intuicyjna obsługa aplikacji zdobyła uznanie naszych pracowników, którzy chętnie korzystają z systemu elektronicznego obiegu wniosków urlopowych, ułatwiając jednocześnie codzienną pracę managerom oraz pracownikom działu kadr. Narzędzie pozwala efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem o rozproszonej strukturze (biura regionalne), natomiast wykwalifikowana obsługa techniczna zawsze sprawnie i terminowo rozwiązuje zgłaszane problemy. Profesjonalny produkt w przystępnej cenie.
Karolina Łabucka
HR and Administration Specialist
Hogg Robinson Polska
Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej z Państwem współpracy - program jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze, zarówno po stronie użytkownika jak i administratora. Umożliwia sprawną kontrolę stanu urlopów w firmie, jednocześnie eliminując możliwość błędnej ewidencji zgłaszanych wniosków.
Anna Sus
Accountant
St. Jude Medical
Korzystanie z aplikacji HRnest uporządkowało problematykę terminarza urlopów w naszej firmie. To praktyczne i efektywne rozwiązanie umożliwa skuteczne zarządzanie urlopami. Jest przejrzyste i łatwe w obsłudze. Ewentualne problemy są szybko rozwiązywane przez wsparcie informatyczne producenta. Polecam korzystanie z tej aplikacji.
Filip Fertner
Członek Zarządu
Inwestycje Alternatywne Profit S.A.
Początkowo moja firma wprowadziła tylko jeden moduł HRnest. Jednak w krótkim czasie, zobaczywszy, jakie daje możliwości i ułatwia pracę, zaczęliśmy wprowadzać kolejne jego elementy. Szczególnie miłym zaskoczeniem było wsparcie techniczne — reakcja wręcz natychmiastowa, uprzejma i rozwiązująca dany problem. Polecam w imieniu własnym oraz działu administracyjno-kadrowego!
Stanisław Duda
CEO
Finelf

Wypróbuj!

Testuj przez 14 dni za darmo.

Bez zobowiązań.