Co o HRnest mówią klienci?  

Zaufali nam m.in.:
Wprowadziłam HRnest z pełną świadomością, gdyż po zapoznaniu się z funkcjonalnościami rozwiązania nie miałam żadnych wątpliwości, ze usprawni to procesy administracyjno-kadrowe w firmie (tj. urlopy, praca zdalna, delegacje). Dodatkowo rozwiązanie to pozwala na zarządzanie dniami wolnymi od świadczenia usługi dla osób współpracujących. Dla mnie ważny jest także support i wsparcie dla użytkowników i tu śmiało mogę ocenić HRnest na 120%. Podejście proklienckie, pełna gotowość do wsparcia, kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Gorąco polecam to rozwiązanie.
Katarzyna Wdowiak
HR Manager
KBT Polska sp. z o.o.www.kbtplay.com
Wprowadzenie systemu HRnest było bardzo dobrym pomysłem. Jest prosty w obsłudze dla każdego i pracownicy chwalą sobie korzystanie z niego. Z punktu widzenia działu HR odeszło nam dużo manualnej i czasochłonnej pracy. Zespół HRnest jest otwarty na zmiany w funkcjonowaniu systemu, które są istotne w codziennych czynnościach. Dodatkowo współpraca przebiega bez zastrzeżeń. Polecam!
Marta Kardas
HR Manager
Amplifon Polandwww.amplifon.com
HRnest cenimy za łatwość obsługi, doskonały kontakt i wsparcie na każdym kroku – w czasie wdrożenia, ale także w każdym momencie używania platformy. Jednak cechami, które najbardziej wyróżniają HRnest są: ciągły rozwój platformy, otwartość na sugestie i elastyczne podejście, które umożliwia skrojenie funkcji do naszych potrzeb.
Anna Miś
HR Specialist
Aplikacja HRnest spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony pracowników, jak i kadry zarządzającej. System jest prosty i przejrzysty, a wgląd na bieżąco do urlopu jest dużym usprawnieniem dla wszystkich zainteresowanych. Wdrożenie aplikacji zoptymalizowało pracę działu kadr w zakresie raportów, zestawień, a przede wszystkim ograniczyło biurokrację, co w przypadku firmy z wieloma oddziałami jest niezastąpione. Rekomenduję to rozwiązanie innym firmom otwartym na nowe rozwiązania, szukającym dobrego, efektywnego i elastycznego systemu do zarządzania urlopami.
Anna Blicharska-Sowa
Kierownik Działu Kadr i Płac
J.S. Hamilton Poland S.A.www.hamilton.com.pl
HRnest jest programem łatwym w obsłudze i bardzo przydatnym do zarządzania urlopami pracowników w średnim przedsiębiorstwie. Ma wiele funkcji pozwalających na kontrolę nieobecności przez przełożonych: akceptację każdego wniosku, podgląd do planowania urlopów i limitu jaki pozostał na dany rok. Dzięki tym funkcjom ułatwia to pracę kadr i zaoszczędza wiele czasu. Ze strony przedstawicieli HRnest można zawsze liczyć na pomoc, wsparcie i wdrożenie nowych funkcjonalności. Polecam!
Justyna Snoch
HR Specialist
Morele.netwww.morele.net
Korzystanie z aplikacji HRnest wprowadziło w naszej firmie porządek w planach urlopowych i dało pracownikom i managerom wygodne narzędzie do zarządzania nieobecnościami, a dzięki możliwości generowania różnych raportów stanowi również dobre narzędzie dla działu HR.
Sama platforma jest intuicyjna i bardzo prosta w użyciu, a dzięki indywidualnemu podejściu nie ma problemu z wprowadzeniem zmian pod indywidualne potrzeby. Polecam!
Filip Stachak
HR Specialist
Od kiedy w mojej Firmie wprowadzono elektroniczny system urlopów zaczęłam intensywnie szukać programu, który sprostałby temu zadaniu. HRnest okazał się strzałem w „10”. Tani, a jednocześnie bardzo profesjonalny. Łatwy i dostępny dla pracowników z każdego miejsca. Współpraca z Firmą rewelacyjna, świetny kontakt. Wszystkie nasze wnioski rozpatrywane błyskawicznie. Naprawdę polecam.
Anna Rembak
księgowa specjalista ds.kadr i płac
Śląskie Centrum Naukowo-Technologiczne Przemysłu Lotniczegowww.scntpl.pl
HRnest niesamowicie usprawnił zarządzanie nieobecnościami w naszej firmie. Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze.
Iwona Potajczuk-Pomarańska
HR Business Partner
Xstream Sp. z o.o.
Polecamy współpracę z firmą, dzięki aplikacji HRnest możemy sprawnie i efektywnie obsługiwać wnioski urlopowe zgłaszane przez pracowników z różnych lokalizacji. Firma godna polecenia, a współpraca na najwyższym poziomie.
Joanna Kozłowska
HR Business Partner
Yieldbird sp. z o.o.
Nasi Pracownicy, Kierownicy jak i Dział kadr stali się wielkimi fanami aplikacji HRnest. Prosty program przyjazny użytkownikom, intuicyjny, oszczędzający czas. Obsługa produktu na najwyższym poziome: bezproblemowa elastyczność w dopasowaniu szczegółów aplikacji do potrzeb Klienta, terminowość, uprzejmość, sprawna komunikacja. Bardzo polecamy.
Aneta Topczewska-Scrivo
Integracyjne Przedszkole i Szkoła Podstawowa „Słoneczna Polana”slonecznapolana.edu.pl
Program do elektronicznego zarządzania nieobecnościami HRnest jest bardzo intuicyjny i wysoce funkcjonalny.
Spełnia oczekiwania zarówno Pracowników, Managerów (możliwość generowania wielu raportów i kontrolowania nieobecności Przełożonych) jak i Działu Kadr. Zarządzanie urlopami w firmie staje się dzięki programowi proste i przyjemne.
Wartym podkreślenia jest także fakt bardzo miłej i profesjonalnej współpracy z Zespołem HRnest - od samego wdrożenia, po pomoc w codziennym użytkowaniu. Życzyłabym sobie tak dobrej współpracy z każdym dostawcą usług. Zdecydowanie rekomenduję firmę HRnest jak i moduł urlopowy, który oferują.
Karolina Kurysz
HR Coordinator
Ocean Network Express (Europe)Ltd.www.one-line.com
Program HRnest to bardzo dobrze zorganizowana platforma. Jest intuicyjna. Zawiera wyczerpujące informacje dot. złożonych wniosków, zaplanowanych jak i odbytych już dni urlopowych. Korzystanie z systemu jest dla nas oszczędnością czasu, przebiega sprawnie na każdym szczeblu, od pracownika składającego wniosek po dział kadr. Panel jest przejrzysty, a system sprawny i godny polecenia. Program usprawnił nam pracę przy raportowaniu wniosków i w zestawieniach. Ponadto pozwala zachować stałą kontrolę nad wnioskami.
Daria Czech
Specjalista ds. Administracji
Aiton Caldwell SAwww.aitoncaldwell.pl
To, co ma być proste, zwykle okazuje się najtrudniejsze, dlatego długo szukałam systemu, który będzie intuicyjny i łatwy w obsłudze. Taki okazał się HRnest. Oprócz tego okazało się, że dla zespołu HRnest rzeczy niemożliwe nie istnieją, a to wszystko połączone jest z wysokim profesjonalizmem i miłą współpracą. W firmie nowy program urlopowy spotkał się z uznaniem ze strony pracowników. Dla kierowników zarządzających zespołem jest to duże ułatwienie w procesie planowania i akceptowania urlopów. W dziale HR program usprawnił pracę oraz pozwolił na kontrolę nad wnioskami. Firma jest godna polecenia.
Martyna Kozłowska
Human Resources Trainee
Red Bull Sp. z o.o.www.redbull.com
Wprowadzenie programu HRnest do naszej firmy bardzo usprawniło pracę administracyjną związaną z obsługą urlopów, absencji i delegacji w naszej organizacji.
Dodatkowo, nasi pracownicy zyskali większą samodzielność i transparentność w zakresie planowania swoich urlopów, zarządzania absencjami i rozliczania wyjazdów służbowych.
Praca z programem poprawiła komunikację w naszej firmie. Gorąco polecamy wszystkim!
Joanna Gładkowska
Administrative Specialist
ExpertSenderexpertsender.pl
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wprowadzenia w naszej Firmie internetowego systemu zarządzania urlopami HRnest. Aplikacja bardzo ułatwia nam pracę, jest prosta i łatwa w obsłudze. Korzystanie z panelu znacznie skraca czas obiegu dokumentów, wnioski są załatwiane szybko i sprawnie a informacja o urlopach jest dostępna natychmiast dla wszystkich zainteresowanych. Program pozwala na skuteczne zarządzanie urlopami. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów dodatkowym atutem jest błyskawiczne wsparcie ze strony producenta.
Katarzyna Jedynak
Główna Księgowa
Jesteśmy zadowolonym użytkownikiem platformy HRnest od ponad półtora roku. Prosta, intuicyjna obsługa aplikacji zdobyła uznanie naszych pracowników, którzy chętnie korzystają z systemu elektronicznego obiegu wniosków urlopowych, ułatwiając jednocześnie codzienną pracę managerom oraz pracownikom działu kadr. Narzędzie pozwala efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem o rozproszonej strukturze (biura regionalne), natomiast wykwalifikowana obsługa techniczna zawsze sprawnie i terminowo rozwiązuje zgłaszane problemy. Profesjonalny produkt w przystępnej cenie.
Karolina Łabucka
HR and Administration Specialist
Hogg Robinson Polska
Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej z Państwem współpracy - program jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze, zarówno po stronie użytkownika jak i administratora. Umożliwia sprawną kontrolę stanu urlopów w firmie, jednocześnie eliminując możliwość błędnej ewidencji zgłaszanych wniosków.
Anna Sus
Accountant
St. Jude Medicalwww.sjm.com
Korzystanie z aplikacji HRnest uporządkowało problematykę terminarza urlopów w naszej firmie. To praktyczne i efektywne rozwiązanie umożliwa skuteczne zarządzanie urlopami. Jest przejrzyste i łatwe w obsłudze. Ewentualne problemy są szybko rozwiązywane przez wsparcie informatyczne producenta. Polecam korzystanie z tej aplikacji.
Filip Fertner
Członek Zarządu
Inwestycje Alternatywne Profit S.A.iaprofit.pl
Początkowo moja firma wprowadziła tylko jeden moduł HRnest. Jednak w krótkim czasie, zobaczywszy, jakie daje możliwości i ułatwia pracę, zaczęliśmy wprowadzać kolejne jego elementy. Szczególnie miłym zaskoczeniem było wsparcie techniczne — reakcja wręcz natychmiastowa, uprzejma i rozwiązująca dany problem. Polecam w imieniu własnym oraz działu administracyjno-kadrowego!
Stanisław Duda
CEO

Wypróbuj!

Testuj przez 30 dni za darmo.

Bez zobowiązań. Wypróbuj za darmo