Rejestracja czasu pracy za pomocą kodów QR

Zainstaluj darmową aplikację na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, aby stworzyć skaner kodów. Wydrukuj kody QR lub udostępnij je pracownikom w systemie, aby mogli zarejestrować swój czas pracy w firmie bądź przy danym projekcie.

Skanery postaw przy wejściu do firmy lub przy konkretnym stanowisku, aby naliczyły czas pracy, jaki pracownik spędził w danym miejscu. 

Karty pracy z kodami qr

Rejestrowanie czasu pracy kodami QR

Z perspektywy pracownika rejestracja czasu pracy jest ekstremalnie prosta. Wystarczy, by miał on przy sobie swój indywidualny kod QR i zeskanował go przy urządzeniu skanującym.  

Kody nadawane są każdemu pracownikowi poprzez system. Możesz je za pomocą jednego kliknięcia wygenerować i pobrać w formacie PDF, tak aby kody QR umieścić przy identyfikatorach pracownika bądź udostępnić je pracownikom w systemie HRnest.  

Prosta w obsłudze aplikacja skanująca

HRnest QR Terminal jest dostępne dla każdego urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu. Aplikacja jest gotowa do pobrania na Google Play oraz na App Store. Zainstalowanie jej zajmuje chwilę, a obsługa jest bardzo prosta. 

Po wybraniu języka aplikacji na danym urządzeniu, musisz zdecydować jaki tryb rejestracji ma ono spełniać: 

Zależne jest to od tego czy ma rozpoczynać pracę, kończyć ją, czy ma posiadać obie możliwości. 

Pracownicy w module Czasu Pracy rejestrują, ile przepracowali godzin na dany projekt. Jest to bardzo wygodne, bo do tej pory robili to w Excelu.

Case Study HRnest Polteknik Daria Pawlikowska

Daria Pawlikowska

Dyrektor Finansowy, Polteknik

Dodatkowe funkcje aplikacji

Ze względu na Wasz komfort oraz poczucie bezpieczeństwa dodaliśmy dodatkowe funkcje w aplikacji HRnest QR Terminal.  

Każdy pracownik otrzymuje swój indywidualny kod, który po zeskanowaniu uruchamia jego rejestrację czasu pracy w systemie. W aplikacji masz możliwość robienia zdjęć przy skanowaniu kodu, aby mieć pewność, że pracownik odbija tylko swoją kartę.  

Dodatkowo aplikacja działa także w trybie offline! Urządzenie nadal będzie rejestrować dane i prześle je, gdy łącze zostanie przywrócone. 

Rozpocznij rejestrację bezpośrednio dla konkretnego projektu

Zainstaluj darmową aplikację HRnest QR Terminal na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, aby stworzyć skaner kodów. Ustaw go przy konkretnym stanowisku, aby zeskanowany przez pracownika kod automatycznie uruchomi rejestrację czasu pracy dla danego projektu.  

Każdy pracownik otrzymuje indywidualny kod QR, który może pokazywać bezpośrednio z systemu lub można go wydrukować i wręczyć w formie tradycyjnej. Pracownik musi tylko zeskanować kod, a urządzenie automatycznie przypisze czas pracy do danego stanowiska. Jest to bardzo przydatna funkcja dla branży produkcyjnej i magazynowej, gdzie liczy się czas spędzony na konkretnym zadaniu. 

Dzięki temu ułatwisz rejestrację oraz ewidencję czasu pracy, a także lepiej kontrolujesz progres projektu. Oszczędza to czas pracy pracowników, a także ułatwia monitorowanie oraz zbieranie danych. 

Automatycznie generowane raporty RCP kodami QR

HRnest zbiera dane z wszystkich rejestracji czasu pracy w gotowych do pobrania raportach oraz zestawieniach. Raport “Czas pracy z terminala QR” zawiera przejrzyście przedstawione dane z każdego rejestratora.  

Pokazuje on jacy użytkownicy, w jakim czasie zarejestrowali się na danym urządzeniu. Znaleźć tam możesz także zdjęcia potwierdzające tożsamość osoby rejestrującej. 

W systemie HRnest każdy raport posiada także możliwość filtrowania danych. Dzięki temu wyselekcjonowanie oraz pobranie tych danych, na których Ci zależy zajmuje dosłownie chwilę.