Zostań lepszym pracodawcą z wnioskami pracowniczymi online

Wprowadź system wniosków pracowniczych online i usprawnij komunikację między pracownikami a działem HR. Zbuduj własne formularze wniosków pracowniczych i określ, jakie wnioski będą dostępne dla Twojego zespołu. W kilka kliknięć rozpatruj wnioski i błyskawicznie rozwiązuj sprawy pracownicze.

Wnioski pracowników online

Twój asystent w ogarnięciu spraw pracowniczych

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zapomnieć o ważnej prośbie pracownika? A może nie chcesz fatygować swojej załogi, każąc im wypełniać papierowe dokumenty za każdym razem, kiedy chcą złożyć wniosek w ważnej sprawie?

HRnest zdejmie z Ciebie część obowiązków związanych z dbaniem o dobry przepływ informacji między pracodawcą a pracownikiem. Wnioski pracownicze online pomogą Ci uprościć ogarnięcie wszystkich spraw związanych z pracownikami. Stań się jeszcze lepszym pracodawcą z HRnest!

HRnest zdecydowanie pomaga nam zarządzać sprawami personalnymi. Skończyło się comiesięczne zliczanie wniosków, aktualizowanie Excela, te wszystkie procesy kadrowe zostały usprawnione.

Case Study HRnest SmartLunch Artur Dzięgielewski

Artur Dzięgielewski

Head of HR & Accounting, SmartLunch

Przyśpiesz składanie wniosków dotyczących spraw pracowniczych

W HRnest proces składania wniosków pracowniczych to kwestia kilku kliknięć.

Określ, jakie typy wniosków mogą składać pracownicy za pomocą prostego w obsłudze kreatora wniosków.

Następnie udostępnij możliwość składania wniosków wszystkim pracownikom.

Teraz pracownik może wysłać do Ciebie wniosek z poziomu swojego konta w HRnest. Kiedy tylko wniosek zostanie złożony, otrzymasz powiadomienie mailowe informujące o tym fakcie. Po zalogowaniu się do konta HR zobaczysz nowy wniosek z odnośnikiem do akceptacji. Rozpatrz wniosek i… już! Nie musisz robić nic więcej – HRnest sam poinformuje pracownika o Twojej decyzji.

Zarządzaj benefitami pracowniczymi

Dodaj do HRnest wnioski o benefity, które oferujesz swoim pracownikom i zautomatyzuj zarządzanie nimi.

Daj pracownikom pełny wgląd do zakresu korzyści, jakie daje praca w Twojej firmie i usprawnij proces uzyskiwania ich.

Dzięki kreatorowi wniosków pracowniczych łatwo dopasujesz wniosek do potrzeb konkretnego programu korzyści pracowniczych.

Realizuj obowiązki pracodawcy

Jako pracodawca masz obowiązek wystawiać różnego rodzaju dokumenty na prośbę pracownika, takie jak zaświadczenie o zatrudnieniu czy uzyskiwanych dochodach.

Z HRnest możesz mieć pewność, że nie zapomnisz o prośbie pracownika o wystawienie takiego zaświadczenia. Stwórz odpowiedni wniosek pracowniczy w kartotece HRnest i pozwól pracownikom przekazywać Ci informacje o potrzebnych mu dokumentach za pomocą aplikacji HR online.

Wybierz HRnest i zautomatyzuj zarządzanie wnioskami pracowniczymi.

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Zapisz się na konsultację i dowiedz się, jak HRnest wspomoże Twoją firmę.