Zarządzaj zasobami firmowymi w aplikacji online

Nie trać z oczu cennych firmowych zasobów. W HRnest stworzysz zestawienia narzędzi, sprzętu komputerowego, ubrań roboczych, czy dostępów do aplikacji komputerowych, które przydzielono poszczególnym pracownikom. Wszystko dostępne w wygodnej aplikacji online.

Zarządzanie zasobami firmowymi

Od laptopa po samochód – wszystko w jednym miejscu

W HRnest możesz dodawać dowolne zasoby i prowadzić przekrojowy (i przejrzysty) rejestr sprzętu firmowego. Dopasuj zarządzanie zasobami w HRnest do potrzeb Twojej firmy i sposobu Waszego działania.

Każdy zasób możesz opatrzyć unikalnym identyfikatorem, aby dodatkowo ułatwić sobie prowadzenie rejestru zasobów firmowych.

Łatwiejszy niż Excel (i znacznie lepszy!)

Zamień nieczytelne arkusze kalkulacyjne na przejrzysty wgląd do historii poszczególnych zasobów firmowych.

Dodaj sprzęt firmowy do HRnest i pożegnaj wieczne przewijanie arkusza w Excelu, żeby znaleźć odpowiedni sprzęt i dotrzeć do informacji na jego temat.

Z systemem zarządzania zasobami w HRnest 1 kliknięciem dotrzesz do najważniejszych informacji na temat konkretnego sprzętu firmowego:

Dostęp dla wszystkich w firmie

HRnest pozwala Ci udostępnić pracownikowi informację o wypożyczonym przez niego sprzęcie. Pracownik może w każdej chwili sprawdzić zasoby przypisane do swojego konta z poziomu aplikacji, na telefonie bądź komputerze.

Dzięki temu pracownik nie musi pamiętać o zbliżającej się dacie zwrotu wypożyczonego zasobu. Wszystkie informacje może znaleźć w HRnest.

Aby dodatkowo ułatwić sobie pracę, możesz ustawić automatyczne przypomnienie dla daty zwrotu wypożyczonych zasobów. HRnest da Ci znać, kiedy odpowiednia informacja powinna zostać wysłana do pracownika.

Przeczytaj więcej o własnych powiadomieniach w HRnest.

Zapanuj nad onboardingiem

Nowa osoba w zespole to nowe zasoby firmowe do przekazania. W HRnest w kilka kroków przypiszesz konkretne zasoby do konta pracownika. Dzięki temu nie musisz skupiać się na formalnościach związanych z przekazaniem sprzętu do pracy i w prostszy sposób rozpoczniesz realizację ważniejszych zadań związanych z onboardingiem.

Nie gromadź dodatkowych segregatorów!

Każdy przedmiot wpisany do systemu możesz również uzupełnić o dodatkowy załącznik, np. protokół przekazania sprzętu.

Wprowadź większy porządek w dokumentach i zapewnij sobie przejrzysty wgląd w stan firmowych zasobów. Testuj Kartotekę w HRnest przez 30 dni za darmo.