Comarch ERP Optima

Przenieś dane dotyczące urlopów i czasu pracy do zewnętrznego systemu K-P 

Comarch ERP Optima logo
Integracje / Integracja z Comarch ERP Optima

Czym jest program Comarch ERP Optima?

Jest to program do kompleksowego zarządzania firmą. System wspiera w kontakcie z klientami, prowadzeniu księgowości, rozliczaniu ewidencji, realizacji zamówień i nadzorowaniu magazynu. Program Comarch ERP Optima działa w chmurze. Wystarczy dostęp do internetu, aby z niego korzystać.  

Korzyści z integracji

Rozliczanie urlopów

Integracja systemu z programem ułatwia rozliczanie urlopów. Wszystkie wystawione wnioski możesz pobrać za pomocą jednego przycisku, a następnie wprowadzić do systemu Comarch ERP Optima.

HRnest uwzględnia wszystkie rodzaje wniosków, m.in.: o urlop wypoczynkowy, urlop bezpłatny, zwolnienie lekarskie. Dzięki przeniesieniu danych poprawnie rozliczysz urlopy swoich pracowników.  

Rozliczanie czasu pracy

Integracja ułatwia także rozliczanie czasu pracy. Możesz pobrać miesięczną ewidencję czasu pracy z HRnest za pomocą jednego przycisku, a następnie wprowadzić do systemu Comarch ERP Optima.

HRnest uwzględnia pełną ewidencję, niezależnie od wybranych metod rejestracji. Dzięki przeniesieniu danych poprawnie rozliczysz czas pracy swoich pracowników.   

Przebieg integracji

Eksport wniosków urlopowych

W HRnest wyfiltrujesz wnioski, które Cię interesują. Wyselekcjonowane dane pobierzesz za pomocą jednego przycisku – wystarczy kliknąć “Eksportuj”.

Eksport różni się zależnie od przeglądarki, aczkolwiek w każdej formie nie zajmuje więcej niż parę kliknięć. Następnie wystarczy wprowadzić dane do programu K-P zgodnie z wewnętrznym systemem narzędzia.  

Eksport ewidencji czasu pracy

W HRnest znajdziesz miesięczną ewidencję czasu pracy. Wystarczy otworzyć zakładkę Raporty w sekcji Czasu Pracy. 

Dane pobierzesz za pomocą jednego kliknięcia – wystarczy kliknąć “Eksport do Optimy” lub “Eksport zbiorczy do Optimy”.

Następnie należy wprowadzić dane do programu K-P zgodnie z wewnętrznym systemem narzędzia.  

Wypróbuj HRnest za darmo

Zarejstruj się i testuj nasz system przez 30 dni bez zobowiązań!

Pomoc

Nie wiesz, jak eksportować dane do programu Comarch ERP Optima?