Ewidencja czasu pracy w Excelu nie działa?

Arkusze kalkulacyjne przestały sprawdzać się do rejestrowania czasu pracy w Twojej firmie? Jest na to lepszy sposób! HRnest to nowoczesny RCP online, który – w przeciwieństwie do Excela – nie pozwoli na pomyłki w ewidencji czasu pracy.

Rejestracja czasu pracy online

Rejestracja czasu pracy wygodna dla wszystkich

HRnest dopasujesz do rytmu, w jakim pracuje Twoja firma. Do wyboru masz aż 4 różne metody rejestracji czasu pracy:

W HRnest możesz ustalić różne metody rejestracji dla poszczególnych działów w firmie.

Aplikacja obsługuje również 3 najpopularniejsze systemy czasu pracy:

Ewidencja i rozliczanie czasu pracy bez pomyłek

Udostępnij pracownikom wygodne i intuicyjne narzędzie do rejestrowania przepracowanych godzin. W HRnest każdy pracownik może zarejestrować swój czas pracy z poziomu własnego konta. Co najważniejsze – może zrobić to w dowolnym dla siebie momencie i z dowolnego urządzenia. Rejestrator czasu pracy w aplikacji HRnest posiada w pełni funkcjonalną wersję mobilną.

Z kolei dla Ciebie HRnest to większy porządek w sprawach związanych z rozliczaniem przepracowanego czasu pracowników. HRnest automatycznie obliczy ilość nadgodzin, którą pracownik przepracował w ciągu miesiąca – ułatwiając Ci wypłacenie odpowiedniego wynagrodzenia.

Jeżeli w Twojej firmie pracownicy odbierają dni wolne za nadgodziny – HRnest sam odejmie nadwyżkę godzinową, kiedy pracownik złoży wniosek o urlop za nadgodziny.

W HRnest była ewidencja czasu pracy, taka jak bym oczekiwała, bez błędnego naliczania. Były nadgodziny, rejestracja nadgodzin i możliwość wybierania potem tych nadgodzin, co też jest u nas ważne.
Specjalista HR

Zuzanna Rumińska

Specjalista HR, Syderal

Dbaj o punktualność

W HRnest możesz wyłączyć opcję rejestracji czasu pracy wstecz, aby mieć pewność, że każdy pracownik regularnie uzupełnia swoją listę obecności.
Każdy z pracowników ma również dostęp do własnego konta w HRnest, co zapobiega rejestracji czasu pracy za pracownika przez inne osoby (tzw. Buddy punching).
Nie musisz martwić się już uzupełnianiem ewidencji czasu pracy pod koniec miesiąca – HRnest dopilnuje tego za Ciebie.

Rejestruj czasu pracy za pomocą kodów QR

Zamień smartfon lub tablet w wygodny rejestrator czasu pracy. Pracownicy w prosty sposób zarejestrują czas swojej pracy za pomocą indywidualnych kodów QR.

Cała reszta jest zautomatyzowana – HRnest przypisuje zarejestrowane godziny do konta pracownika i automatycznie przekazuje je do zbiorczej ewidencji godzin.

Aplikacja posiada również tryb automatycznego robienia zdjęcia w momencie odbijania się przez pracownika za pomocą kodu QR.

Rozliczanie czasu pracy

W HRnest raporty czasu pracy generują się automatycznie! Dzięki temu błyskawicznie rozliczysz czas pracy i nadgodziny nawet wielu pracowników jednocześnie.

Dodatkowo, integracje z najpopularniejszymi programami kadrowo-płacowymi ułatwiają pracę księgowości firmowej w wyliczaniu wynagrodzeń dla całej firmy.

Nie musisz martwić się już, że któryś z pracowników nie otrzyma odpowiedniego wynagrodzenia za przepracowany czas. HRnest ma oko na wszystkie procesy kadrowe, a Ty możesz skupić się na tym, co naprawdę ważne – rozwoju Twojej firmy.