Close

Usprawnienia #36 – eksport harmonogramów do pliku iCal i wiele innych

Przedstawiamy pakiet zmian wprowadzonych w ostatnim czasie:

Eksport harmonogramów do pliku iCal – nowa funkcjonalność pozwalająca na zaciągnięcie grafików pracy do kalendarzy zewnętrznych takich jak Outlook, czy Google Calendar. Dzięki niej możesz sprawdzić zaplanowane dla Ciebie lub Twoich podwładnych godziny pracy bez konieczności logowania się do systemu.

Eksport harmonogramów do pliku iCal w systemie HRnest.

Eksport wniosków urlopowych do pliku .csv z informacją o dacie eksportu – opcja ta ułatwi przenoszenie wniosków urlopowych między HRnest, a systemem kadrowo-płacowym, z którego korzystasz.

Eksport wniosków do pliku .csv w systemie HRnest.

Nowa metoda API pozwalająca na transfer z systemu HRnest wystawionych PWSów (Poleceń Wyjazdów Służbowych).

Nowa metoda API - zestawienie PWSów.

Narzędzie do dodawania wielu wniosków urlopowych – z jego pomocą np. zaimportujesz wnioski urlopowe, które zostały wystawione przez Twoich pracowników w poprzednich systemach, z których korzystaliście.

Dodawanie wielu wniosków urlopowych do systemu HRnest.

Nowy filtr na liście planów urlopowych – od teraz przefiltrujesz dane również po Organizacji, do której przypisany jest dany pracownik.

Nowy filtr w raporcie Lista planów urlopowych,.

Nowy filtr, a także opcja eksportu do Excela w raporcie Opłacone godziny/ nadgodziny – poza możliwością wyeksportowania danych do Excela, pojawiła się także możliwość posortowania danych po Osobie.

Nowy filtr w raporcie Opłacone godziny/nadgodziny.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.