Elektroniczne wnioski urlopowezarządzaj nieobecnościami w firmie

moduł
URLOPY
ZAUFAŁY NAM SETKI FIRM

Kontroluj plany urlopowe w firmie

Moduł urlopy posiada wbudowany przejrzysty grafik urlopowy dla całej firmy. Pozwala on w czytelny sposób kontrolować wykorzystanie urlopów w poszczególnych działach.

Dostęp do grafiku posiadają wszyscy pracownicy w firmie. Mogą oni tworzyć swój własny plan urlopów, mając przed oczami podgląd planów swoich współpracowników. Jednolity plan urlopowy całej firmy to również ułatwienie dla prezesów i dyrektorów poszczególnych działów.

Wybierz jak powinien wyglądać obieg dokumentu

Każdy wypełniony wniosek przechodzi określoną ścieżkę akceptacji - użytkownicy są na bieżąco informowani o aktualnych statusach swoich wniosków. Gdyby to zsumować, okazałoby się, że cała procedura – od momentu złożenia wniosku do jego zatwierdzenia – polega zaledwie na kilku kliknięciach myszką!

System umożliwia modyfikację ścieżki obiegu dokumentu w zależności od potrzeb danej firmy.

Sprawnie twórz raporty i zestawienia

Moduł urlopy posiada mechanizm generowania raportów. Na życzenie Użytkownika może zostać sporządzone m.in. zestawienie wystawionych wniosków urlopowych czy tabela wykorzystania limitów urlopowych w wybranym okresie.

Każdy z raportów zawiera rozbudowany system filtrów, aby użytkownik mógł szybko uzyskać interesujące go dane.

Wszystkie raporty można w prosty sposób wyeksportować do Excela.

Przepisy Kodeksu pracy nie określają formy, w jakiej powinny być składane wnioski urlopowe. Kwestia ta powinna zostać uregulowana na szczeblu przepisów wewnątrzzakładowych. [...] Formalnie nie ma zatem przeciwwskazań aby pracodawca uregulował zasady udzielania urlopów wypoczynkowych wprowadzając elektroniczny system obiegu wniosków urlopowych.
źródło: kadry.abc.com.pl

Co zyskujesz?

BŁYSKAWICZNE POWIADOMIENIA E-MAIL

Każda zmiana statusu wniosku w systemie powiązana jest z wysłaniem wiadomości e-mail do zainteresowanej osoby. Dzięki temu pracownicy, kierownicy oraz Dział kadr są zawsze poinformowani o tym co się dzieje z danym dokumentem np: przełożony informowany jest o konieczności zatwierdzenia wniosku.

ROZBUDOWANE RAPORTY

Potrzebujesz zestawienia urlopów, a może wykorzystania przez pracowników limitów urlopowych w danym okresie? W systemie HRnest znajdziesz szereg przydaynch raportów z rozbudowanym system filtrów, które pozwalają w szybki i efektywny sposób uzyskać określone dane.

WYGODNE ZBIORCZE AKCJE

Chcesz zaakceptować kilka wniosków jednocześnie? Nic prostszego! Wystarczy zaznaczyć wybrane pozycje na liście i wybrać odpowiednią akcję znajdującą się poniżej zestawienia.

RÓŻNE FORMY ZATRUDNIENIA

Aplikacja jest dostosowana do różnych form zatrudnienia. Nie ma znaczenia czy pracownik pracuje na etacie, czy współpracujecie.

RODZAJE WNIOSKÓW

Obsługujemy wielu typów wniosków, m.in.: urlop wypoczynkowy, na żądanie, urlop okolicznościowy, opieka nad dzieckiem, urlop bezpłatny, urlop macierzyński...

W razie potrzeby możemy dostosować listę wniosków do potrzeb konkretnej firmy.

ELASTYCZNY OBIEG DOKUMENTU

Potrzebujesz prostego obiegu z pojedynczą akceptacją przełożonego, a może rozbudowanej ścieżki z dwoma przełożonymi, dyrektorem i działem kadr? Wszystko to można w prosty sposób ustawić w naszej aplikacji. Obieg dokumentu można również zmienić w dowolnym momencie dostosowując go do potrzeb firmy.

BEZPIECZEŃSTWO I NIEZAWODNOŚĆ

Z najwyższą starannością dbamy o to, by przesyłane w systemie HRnest informacje były bezpieczne i nigdy nie dostały się w niepowołane ręce. Korzystamy z serwerów Microsoft® Azure® - jednego z najbezpieczniejszych centrów danych na świecie, które jest zgodne z wieloma międzynarodowymi i branżowymi standardami m.in. Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO), ISO 27001, HIPAA, FedRAMP, SOC 1 i SOC 2.

WERSJE JĘZYKOWE

Pracujesz w międzynarodowym zespole? System HRnest możesz dostosować do potrzeb pracowników w oddziałach firmy w innych krajach. Polska i angielska wersja językowa dostępna dla wszystkich typów kont pozwala korzystać z pełnej funkcjonalności aplikacji w dowolnym miejscu na świecie.

Integracje z innymi systemami

Wiemy jak ważna jest komunikacja z innymi systemami dlatego wspieramy wiele z nich.

Comarch ERP Optima
Sage Symfonia
iCal
enova365
Second slide

Opinie

Jesteśmy dumni z tego jakich mamy klientów.

Spróbuj!

Testuj przez 21 dni za darmo

i bez zobowiązań ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO