Close

1 000 000 elektronicznych wniosków urlopowych!

Tak, dobrze widzicie! Już okrągły milion wniosków urlopowych wystawili użytkownicy HRnest.  Świętujemy! 🙂 

To oszczędność godzin, wysiłku i miejsca na biurkach oraz w szafkach na dokumenty. Tony zaoszczędzonego papieru, a przez to drzew i lasu.

Milion wniosków to dla nas okazja, aby nie tylko ograniczać zmniejszanie się lasów, ale również, by dołożyć swoją cegiełkę do zwiększania ich ilości. 

Dlatego podjęliśmy współpracę z fundacją Las Na Zawsze i za każdego nowego płacącego klienta HRnest będziemy wspólnie sadzić 10 m^2 lasu.

 

Las Na Zawsze to fundacja z prostym, ale jakże mocnym celem posadzenia lasów, które mają rosnąć już zawsze. Skupia się na tworzeniu bioróżnorodnych lasów, którymi zarządza natura, a nie człowiek. Zabezpieczają lasy na kilka sposobów: formalnie, finansowo i społecznie.

Lasy to najprostszy sposób zapobieganiu zmianom klimatycznym. Zatrzymują wodę, której mamy coraz mniej, tworzą przyjazny mikroklimat i stanowią ostoję dla zwierząt i roślin. 

Lasy są dla nas dobre i cieszymy się, że wspólnie z fundacją będziemy je tworzyć dla przyszłych pokoleń. Więcej o działalności fundacji przeczytacie tutaj: www.lasnazawsze.org.pl

Wierzymy, że milion wniosków to dopiero początek i wkrótce będziemy świętować kolejne kamienie milowe naszej aplikacji oraz dziesiątki metrów kwadratowych posadzonych lasów. 

Wspólnie z fundacją Las na Zawsze będziemy również przeprowadzać akcje edukacyjne wśród naszych klientów i pracowników. Będziemy mówić o różnicach między lasem naturalnym a gospodarczym, o wpływie lasu na klimat i człowieka. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.