Close
Szukaj
Close this search box.

Aktualności #62 – Eksport do Excela i CSV Zapoznania się z dokumentami, eksport do CSV wszystkich typów wniosków i dodanie miejsca pracy do masowej rejestracji CP

Aktualności #62

Eksportuj plik dotyczący Zapoznania się z Dokumentami przez pracowników 

Od teraz, z konta Działu Kadr, możesz eksportować zestawienie z informacjami, kiedy pracownicy otworzyli i zapoznali się z przypisanymi do nich dokumentami.  

Od naszych Klientów otrzymaliśmy informację, że w module Kartoteka brakuje możliwości pobrania szczegółowego zestawienia. Ta opcja jest już dostępna w systemie! Teraz możecie pobrać gotowy plik w dwóch formatach: Excel i CSV

W pobranym pliku znajduje się informacja, kiedy dokument został otwarty oraz przeczytany przez poszczególnego pracownika. 

Aktualności #62 1

W tej sekcji dodaliśmy także możliwość filtrowania przedziału czasu, w jakim wnioski zostały wystawione. Dzięki temu szybciej dotrzesz do danych, które Cię interesują.  

Aktualności #62 2

Eksportuj do CSV wszystkie typy wniosków dostępne w Twojej firmie 

Od teraz, możesz wyeksportować dane dotyczących wszystkich rodzajów wniosków o nieobecność, dostępnych dla Twojej firmy w formacie CSV (a nie tylko tych najczęściej używanych).   

Aby tego dokonać należy w module Urlopy wejść w zakładkę Eksport do K-P, a następnie wybrać plik CSV.  W filtrach znajduje się opcja Rodzaj wniosku, która umożliwia wyszukanie każdego aktywnego typu wniosku urlopowego. 

Aktualności #62 3

Dodawaj miejsce pracy przy masowej rejestracji czasu pracy  

Do tej pory przy masowej rejestracji CP można było rejestrować tylko zaległy czas pracy, teraz za jednym kliknięciem, możesz uzupełnić go także o miejsce pracy, dla kilku dni jednocześnie. 

Aktualności #62 4

Jest to funkcja bardzo przydatna dla firm, w których pracownicy pracują zdalnie lub w trybie hybrydowym. Może przyda się również w Twojej? 🙂