Close

Aktualności #62 – Eksport do Excela i CSV Zapoznania się z dokumentami, eksport do CSV wszystkich typów wniosków i dodanie miejsca pracy do masowej rejestracji CP

Eksportuj plik dotyczący Zapoznania się z Dokumentami przez pracowników 

Od teraz, z konta Działu Kadr, możesz eksportować zestawienie z informacjami, kiedy pracownicy otworzyli i zapoznali się z przypisanymi do nich dokumentami.  

Od naszych Klientów otrzymaliśmy informację, że w module Kartoteka brakuje możliwości pobrania szczegółowego zestawienia. Ta opcja jest już dostępna w systemie! Teraz możecie pobrać gotowy plik w dwóch formatach: Excel i CSV

W pobranym pliku znajduje się informacja, kiedy dokument został otwarty oraz przeczytany przez poszczególnego pracownika. 

W tej sekcji dodaliśmy także możliwość filtrowania przedziału czasu, w jakim wnioski zostały wystawione. Dzięki temu szybciej dotrzesz do danych, które Cię interesują.  

Eksportuj do CSV wszystkie typy wniosków dostępne w Twojej firmie 

Od teraz, możesz wyeksportować dane dotyczących wszystkich rodzajów wniosków o nieobecność, dostępnych dla Twojej firmy w formacie CSV (a nie tylko tych najczęściej używanych).   

Aby tego dokonać należy w module Urlopy wejść w zakładkę Eksport do K-P, a następnie wybrać plik CSV.  W filtrach znajduje się opcja Rodzaj wniosku, która umożliwia wyszukanie każdego aktywnego typu wniosku urlopowego. 

Dodawaj miejsce pracy przy masowej rejestracji czasu pracy  

Do tej pory przy masowej rejestracji CP można było rejestrować tylko zaległy czas pracy, teraz za jednym kliknięciem, możesz uzupełnić go także o miejsce pracy, dla kilku dni jednocześnie. 

Jest to funkcja bardzo przydatna dla firm, w których pracownicy pracują zdalnie lub w trybie hybrydowym. Może przyda się również w Twojej? 🙂