Close

Nowa funkcja: zbiorcze akceptowanie wniosków urlopowych

Akceptowanie kilku wniosków urlopowych jednocześnie w systemie Urlopek.pl

Umożliwiliśmy zbiorcze akceptowanie wniosków urlopowych w module Urlopy. Nowa funkcja ułatwi pracę zwłaszcza Działom kadr, które obsługują bardzo dużo wniosków urlopowych.

Przełożeni i Działy kadr, czyli konta uprawnione do akceptowania wniosków, w module Urlopy na Liście wniosków znajdą teraz pole wyboru przy wszystkich wnioskach wymagających zatwierdzenia.

Aby zaakceptować kilka pozycji jednocześnie, należy zaznaczyć pola przy wybranych wnioskach i wybrać jedną z dwóch akcji dostępnych na dole strony – Zatwierdź lub Odrzuć. Decyzję akceptujemy przyciskiem Wykonaj.

Akceptowanie kilku wniosków urlopowych jednocześnie w systemie Urlopek.pl

Pole wyboru jest widoczne wyłącznie przy wnioskach, które nie zostały jeszcze zaakceptowane lub odrzucone oraz wyłącznie dla użytkowników, do których obowiązków należy zatwierdzanie wniosków.

Z pomocą przycisku Potwierdź zaakceptujesz tylko te wnioski, które znajdują się na danej stronie. Jeśli wniosków jest na tyle dużo, że zajmują kilka stron, pozycje z każdej strony należy zaakceptować osobno. Jeśli chcesz zaakceptować wszystkie wnioski na raz, możesz zwiększyć liczbę pozycji na stronie.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.