Close

Usprawnienia #44 – ulepszone raporty, usprawnienia w Delegacjach, zmiany w Projektach

W ostatni weekend wprowadziliśmy kolejną porcję aktualizacji do HRnest. Mamy nadzieję, że ułatwią Ci one jeszcze bardziej wykonywanie codziennych obowiązków związanych z HR w Twojej firmie.

Sprawdź, jakich ulepszeń możesz spodziewać się po zalogowaniu do HRnest!

Przełożeni są wszędzie – teraz nawet w raportach!

Utrzymanie porządku we wnioskach urlopowych to jedna z najważniejszych funkcji, którą doceniają nasi użytkownicy. Chcąc jeszcze bardziej ułatwić zarządzanie tym obszarem HR, wprowadziliśmy pewne ulepszenie do funkcji eksportu listy wniosków urlopowych do pliku Excel.

Niewielkie, a jakże przydatne!

Od teraz po wyeksportowaniu listy wniosków urlopowych pracowników, w pliku Excel pokaże się dodatkowa kolumna: „Przełożony”.

Tak wygląda nowa kolumna w raporcie, w którym widoczne są wszystkie pola…
…a tak, kiedy widok raportu jest uproszczony.

Mamy nadzieję, że zmiana ta usprawni Twoją pracę i pomoże w zachowaniu przejrzystości w nawet pokaźnych rozmiarów listach wniosków urlopowych.

Śledź historię delegacji w rozliczeniu!

Podrasowaliśmy także nieco eksport rozliczeń delegacji. Po ostatniej aktualizacji możesz wybrać, czy w pliku PDF z rozliczeniem, który możesz wygenerować w HRnest, ma się znaleźć historia obiegu dokumentu.

Ta zmiana sprawia, że wszystkie informacje o wyjeździe pracownika masz w jednym miejscu, w postaci jednego pliku PDF. Łatwo, szybko i przejrzyście – czyli tak, jak lubi HRnest!

Projekty to nie temat na kilka minut…

Dodatkowym ulepszeniom uległy także raporty Realizacja projektów, w sekcji Czas Pracy.

Aby ułatwić ewidencję czasu pracy w systemie projektowym, zamieniliśmy minuty na godziny w raporcie z realizacji projektu, który możesz wygenerować do pliku Excela.

Projekty to przecież nie temat na kilka minut – mamy nadzieję, że dzięki tej zmianie raport będzie bardziej przejrzysty.

Większy porządek w strukturze Twojej firmy

Kolejna zmiana to również dodatkowe ułatwienie w utrzymaniu porządku w firmowym HR.

Od teraz, dodając nowego pracownika, który podlega przełożonemu, HRnest od razu poprosi Cię o wskazanie konkretnego kierownika. Do tej pory nie było to wymagane. Dostaliśmy jednak sporo informacji, że dzięki takiej zmianie, dodawanie nowych pracowników i zachowanie porządku w strukturze organizacji może stać się łatwiejsze.

Dzięki ostatniej aktualizacji nie zapomnisz już wybrać przełożonego dla pracownika!

Niezwłocznie przystąpiliśmy więc do pracy, aby dostarczyć Wam taką funkcjonalność. Dziś ma ona swoją premierę!

Inne, mniejsze zmiany:

Dodaliśmy wyświetlanie dziennej ewidencji czasu pracy dla firm spoza granic Polski.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.