Close
ikona czas pracy

moduł

CZAS PRACY

Jakie rodzaje raportów generuje moduł Czas pracy?

Raporty w module Czas pracy.

W module Czas pracy możliwe jest tworzenie i eksportowanie do Excela kilku rodzajów raportów:

  • Ewidencja czasu pracy,
  • Czas pracy z terminala QR (opcjonalnie),
  • Niezarejestrowany czas pracy,
  • Wykonanie harmonogramów,
  • Opłacone godziny/nadgodziny,
  • Wykonanie projektów.

Raport Ewidencja czasu pracy pokazuje zarejestrowany czas pracy w postaci tabeli. W raporcie tym wyszczególniona została praca w porze nocnej, a także różnica do dziennej liczby godzin z ustawień konta pracownika (lub harmonogramu). Ponadto, w zestawieniu widoczne jest podsumowanie sumarycznych wartości zarejestrowanego czasu pracy, wystawionych wniosków, nominał godzinowy na dany miesiąc, a także różnica, która wykazuje nadgodziny lub niedobory w czasie pracy.

Raport Czas pracy z terminala QR (widoczny w przypadku korzystania z rejestratora czasu pracy), to zestawienie przepracowanych godzin, które Pracownik zarejestrował z pomocą kodów QR, wraz z identyfikacją urządzenia, z którego dokonał rejestracji.

Raport Niezarejestrowany czas pracy umożliwia szybkie, zbiorcze zarejestrowanie czasu pracy dla Pracownika za dowolny okres na podstawie wcześniej zdefiniowanego harmonogramu.

Raport Wykonanie harmonogramu umożliwia porównanie założonych celów godzinowych z ich rzeczywistym wykonaniem.

Raport Opłacone godziny/nadgodziny pokazuje godziny, które Dział kadr oznaczył jako zapłacone.

Raport Wykonanie projektów pokazuje, jak realizowane są projekty w czasie pracy i ile czasu wybrany Pracownik spędził nad danym projektem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.