Close
ikona czas pracy

moduł

CZAS PRACY

Jak zarejestrować godziny pracy?

W HRnest dostępnych jest kilka metod rejestracji czasu pracy:

  • ręczne wskazywanie przepracowanych godzin
  • system Start/Stop
  • zadaniowy system czasu pracy*
  • rejestracja za pomocą aplikacji HRnest QR Terminal

Poniższa instrukcja odnosi się do trzech pierwszych metod rejestracji.

Zobacz również: jak zarejestrować czas pracy za pomocą kodów QR?

Ręczne wskazywanie przepracowanych godzin

Szybkiej rejestracji godzin pracy można dokonać już ze strony głównej. Aby tego dokonać, należy w sekcji Rejestracja czasu pracy wpisać odpowiednią datę i godzinę – domyślnie jest to aktualna data – a następnie kliknąć przycisk Rozpocznij. Wybrana w ten sposób godzina zostanie ustawiona w systemie jako czas rozpoczęcia pracy.

Analogicznie, żeby zamknąć dzień pracy, należy ponownie odwiedzić stronę główną i zaakceptować aktualną godzinę klikając w przycisk Zakończ.

Ta sama czynność może także być także wykonana z pozycji Rejestracja czasu w menu bocznym. Aby zarejestrować czas pracy z bieżącego dnia, wybierz zakładkę Dzienna z górnej belki:

System Start/Stop

System Start/Stop pozwala na rejestrację godzin na bieżąco, bez ręcznego rejestrowania czasu pracy. Podobnie jak w przypadku ręcznej rejestracji, na stronie głównej panelu znajdziesz przycisk pozwalający szybko rozpocząć rejestrację:

Po zakończonej pracy, możesz zatrzymać rejestrację również z poziomu ekranu głównego:

Zadaniowy system czasu pracy

*UWAGA: metoda rejestracji zadaniowego systemu czasu pracy dostępna jest tylko dla wybranych użytkowników. Jeżeli chcesz korzystać z tego trybu rejestracji, skontaktuj się z nami drogą mailową na: pomoc@hrnest.pl

Podobnie jak w przypadku poprzednich metod rejestracji, zadaniowy czas pracy można zarejestrować z poziomu głównego panelu, dostępnego od razu po zalogowaniu do HRnest.

Aby dokonać rejestracji, naciśnij przycisk Jestem obecny(a).

Po dokonaniu rejestracji zobaczysz ilość przepracowanych godzin w ramach zadaniowego systemu czasu pracy. W kalendarzu tygodniowym widocznym niżej, zobaczysz napis Obecny(a) w okienku z dniem, w którym zarejestrowany został czas.

Rejestracji zadaniowego czasu pracy można również dokonać, wybierając z bocznego menu Czas Pracy -> Rejestracja czasu

Wybierz dzień, w którym chcesz zarejestrować czas pracy i kliknij przycisk Jestem obecny(a).

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.