Close
ikona czas pracy

moduł

CZAS PRACY

Jak zarejestrować Pracownikowi godziny pracy?

Sposób 1 – rejestracja czasu z poziomu głównego panelu

Aby zarejestrować czas pracy w imieniu Pracownika, wybierz go z listy rozwijanej, dostępnej w sekcji Rejestracja czasu pracy w głównym panelu:

Wybierz dzień, który chcesz uzupełnić o czas pracy i zarejestruj go w ten sam sposób, w jaki rejestrujesz swój własny czas pracy:

Sposób 2 – rejestracja czasu pracy z poziomu modułu Czas Pracy

Żeby zarejestrować Pracownikowi godziny pracy, należy przejść do sekcji Rejestracja czasu w bocznym menu, a następnie z formularza wybrać interesujący nas Dział oraz Pracownika.

Domyślnie jest ustawiona aktualna data, ale jest możliwość rejestracji czasu z przeszłości (pod warunkiem, że Dział kadr włączył taką możliwość). Po wybraniu godziny rozpoczęcia pracy należy kliknąć Rozpocznij.

Żeby zamknąć dzień pracy, należy kliknąć przycisk Zakończ. Co istotne, możliwe jest zarejestrowanie kilku okresów pracy dla jednego dnia, np. można zarejestrować czas pracy od 10:00 do 12:00, a następnie od 15:00 do 20:00.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.