Obieg wniosków urlopowych

Czujesz, że obieg dokumentów urlopowych w firmie wymaga poprawy? Pracownicy skarżą się na zbyt długie oczekiwanie na decyzję o urlopie? Wnioski urlopowe gubią się całym stosie innych dokumentów?

Zamień bałagan w sprawach HR na elektroniczne wnioski urlopowe w aplikacji HR online i usprawnij zarządzanie zespołem. Testuj HRnest 30 dni za darmo.

4 ścieżki akceptacji wniosku – dopasuj HRnest do swojej firmy

HRnest dopasowuje się do struktury Twojej organizacji i sposobu Waszego działania. Do wyboru masz aż 4 różne ścieżki akceptacji dokumentów. Dzięki temu możesz mieć pełną kontrolę nad obiegiem dokumentów urlopowych w Twojej firmie i maksymalnie skrócić czas potrzebny na wydanie decyzji w sprawie złożonego wniosku urlopowego.

Droga dokumentów skróciła się do jednego elementu, mianowicie zalogowania się na platformę, sprawdzenia czy przełożony wniosek zaakceptował i już wiem, że nasze kadry to dostały.

Beata Gawron Marketing & Office Manager JSP

Beata Gawron

Marketing & Office Manager, JSP Legal

Wnioski urlopowe zaakceptowane w kilka kliknięć

Z HRnest osoby odpowiedzialne za akceptację wniosków mogą samodzielnie ustalać swój rytm pracy – poświęcając go na akceptację wniosków w dowolnym dla siebie momencie.

Wnioski mogą być również rozpatrywane z dowolnego urządzenia – wersja mobilna HRnest posiada pełną funkcjonalność. Jedyne, czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do internetu!

Powiadomienia mailowe – obieg wniosku pod kontrolą

W HRnest każda osoba zaangażowana w obieg wniosków urlopowych jest na bieżąco informowana o zmianach statusu wniosku za pomocą automatycznych powiadomień mailowych.

Pozwala to usprawnić komunikację między poszczególnymi osobami w firmie, zdejmując jednocześnie obowiązek dbania o przepływ informacji z działu HR.

W każdym powiadomieniu znajdziesz także link do rozpatrywanego wniosku, aby szybko móc podejrzeć jego szczegóły.

Pozbądź się papieru z firmowego HR-u

Z HRnest pozbywasz się kłopotów, jakie niesie ze sobą korzystanie z papierowych wniosków urlopowych.

Wszystkie sprawy związane z obiegiem wniosków urlopowych załatwiane są online, w wygodnej aplikacji.

Każdy z pracowników ma swoje konto w HRnest. Dzięki temu na bieżąco może obserwować postępy w akceptacji złożonego wniosku urlopowego.

Lepsze planowanie pracy całej firmy

Obieg wniosków o urlop online to większa elastyczność w ustalaniu pracy całej firmy. Usprawniona komunikacja między pracownikami i przełożonymi pozwala zminimalizować ryzyko spadku efektywności zespołu nawet w gorących okresach urlopów.

Przeczytaj więcej o planowaniu urlopów w HRnest.

Zmiany statusów wniosków – obieg dokumentów pod kontrolą

W HRnest możesz sprawdzić także, na jakim etapie akceptacji znajduje się konkretny wniosek pracownika. W raporcie Zmiany statusów wniosków masz podgląd, kto powinien dokonać akceptacji konkretnego wniosku oraz kiedy nastąpiła ostatnia zmiana.

W przypadku, gdy pracownik zgłasza Ci, że jego wniosek wciąż jest nierozpatrzony – możesz szybko zlokalizować, w którym miejscu podanie o urlop utknęło i przypomnieć o wniosku osobie odpowiedzialnej za akceptację.

Sprawdź dodatkowe możliwości, jakie dają raporty urlopowe w HRnest.