Rejestracja czasu pracy a praca zdalna

W czasach pracy zdalnej, prawidłowe ewidencjonowanie czasu i miejsca pracy to nie lada wyzwanie. Twoi pracownicy realizują swoje obowiązki z wielu miejsc? Dzięki HRnest pozbędziesz się informacyjnego chaosu i z łatwością zarejestrujesz czas pracy wraz z miejscem jego wykonywania.

Rejestracja czasu pracy z dowolnego miejsca

Rejestracja czasu pracy ze wskazaniem adresu

Praca zdalna wprowadziła szereg zmian w regulacjach, zarówno dotyczących pracy hybrydowej, jak i pracy całkowicie zdalnej. HRnest wesprze Twoją firmę w odpowiednim ewidencjonowaniu miejsca wykonywania obowiązków pracownika.  

HRnest pozwala każdorazowo wskazywać miejsce pracy. Z poziomu Działu Kadr możesz uzupełnić adresy Pracownika – np. biuro, centralę czy adres domowy. Następnie, podczas rejestracji czasu pracy, Pracownik wybiera odpowiednią lokalizację. To wszystko za pomocą jednego kliknięcia!  

Jak tylko pojawiły się zmiany w związku z pracą zdalną, to zależało nam, by ta opcja pojawiła się w systemie. Okazało się, że została ona już uwzględniona! Wystarczyło dodać ją do swojego modułu i bez problemu wszystko działało. 

HRnest Olga Kryskiewicz Fundacja Ernesta

Olga Kryśkiewicz

Wiceprezeska fundacji, Fundacja Ernesta

Podział adresów pracownika

Prawidłowo zarejestrowane miejsce pracy nie tylko pomaga usprawnić procesy zarządzania, ale także wpływa pozytywnie na przepływ informacji wewnątrz firmy. Aby jeszcze bardziej zautomatyzować ten mechanizm, Pracownik może dodawać niektóre adresy samodzielnie. W HRnest do dyspozycji osób zatrudnionych są 2 typy adresów: 

Rejestracja czasu pracy podczas wyjazdu służbowego

Praca zdalna łączy się również z pracą w delegacji. W związku z tym, jest to kolejny rodzaj adresu dostępny w systemie HRnest. Podczas wyjazdu Pracownik może prawidłowo zarejestrować czas pracy, a jako miejsce wskazać adres, pod którym aktualnie przebywa. Wystarczy wybrać odpowiedni typ adresu podczas codziennej rejestracji czasu pracy.  

W HRnest Praca w delegacji dzieli się na: 

Rejestracja miejsca pracy nigdy nie była prostsza!