System do ewidencji nadgodzin

HRnest to prosty w obsłudze system do prowadzenia ewidencji czasu pracy, a także wyliczania godzin nadliczbowych w Twojej firmie. 

Generuj raporty i oznaczaj opłacone nadgodziny. Rozliczaj wynagrodzenia zgodnie z liczbą przepracowanych godzin. 

Pozbądź się comiesięcznego obowiązku żmudnego liczenia nadgodzin i skup się na tym, co naprawdę ważne – rozwoju Twojej firmy.

Ewidencja czasu pracy godzin nadliczbowych

Jak poradzić sobie z nadgodzinami?

Nieprawidłowości w pilnowaniu obecności oraz wyliczaniu nadgodzin mogą być spowodowane nieprzejrzystym systemem czy po prostu ludzkim błędem.

Pozbądź się tego problemu i wybierz HRnest!
Nasz system posiada 5 metod rejestracji czasu pracy, które możesz przypisać do działu bądź pojedynczych pracowników. Aplikacja zautomatyzuje ewidencję czasu pracy, zoptymalizuje rozliczanie godzin nadliczbowych i zminimalizuje możliwość wystąpienia błędu w ewidencji czasu pracy.

W HRnest jest przejrzysta ewidencja czasu pracy. Tutaj są jasno przestawione nadgodziny, rejestracja czasu pracy jest intuicyjna, istnieje także możliwość odbierania nadgodzin – co dla naszej firmy również jest bardzo ważną funkcją.  

Specjalista HR

Zuzanna Rumińska

Specjalista HR, Syderal

Aplikacja HR dopasowana do Twojej firmy

Kodeks pracy wymaga od pracodawcy szczegółowego prowadzenia ewidencji czasu pracy oraz prawidłowego wyliczania nadgodzin. Praca w godzinach nadliczbowych może być odebrana w ramach dni wolnych bądź dodatkowego wynagrodzenia.

W systemie HRnest zgodnie z prawem masz do wyboru aż 3 systemy rozliczania nadliczbowego czasu pracy:

Dopasuj HRnest do sposobu działania Waszej firmy. Zapewnij sobie i pracownikom spokój o rozliczanie wszystkich nadgodzin i nie narażaj się na konflikty w zespole.

Dni wolne za nadgodziny

HRnest sam da Ci znać, kto z pracowników pracował ponad normę. Wszystkie godziny nadliczbowe są odpowiednio oznaczone – więc nie uda Ci się ich przegapić!

Nie musisz też pilnować, że umkną Ci sytuacje, kiedy pracownik odbiera nadgodziny, np. w formie dnia wolnego. Kiedy pracownik zdecyduje się na odbiór nadgodzin poprzez złożenie wniosku urlopowego o wolne za nadgodziny – HRnest automatycznie odejmie ilość godzin odebranych od puli wszystkich przepracowanych godzin w danym miesiącu.

Automatycznie przepisywane nadgodziny

Nie musisz już ręcznie przepisywać nadgodzin do puli godzin kolejnego miesiąca. HRnest robi to za Ciebie! Układając grafiki w HRnest, możesz aktywować funkcję automatycznego przepisywania nadliczbowych godzin na poczet kolejnego okresu rozliczeniowego.

Nadgodziny w delegacji

Ręczne rozliczanie nadgodzin w trakcie podróży służbowej może przyprawiać o ból głowy. Z HRnest cały proces to dosłownie kilka kliknięć.

Dzięki funkcji rejestracji czasu pracy dostępnej dla każdego pracownika – nie musisz pilnować już, czy pracownik na pewno przekazał Ci wszystkie informacje dotyczące przepracowanej liczby godzin.

Wystarczy, że zarejestruje swój czas pracy w trakcie delegacji w HRnest – odpowiednia ilość nadgodzin zostanie doliczona do raportu czasu pracy automatycznie. Po Twojej stronie zostanie tylko przekazanie raportu do rozliczenia.

Dodatkowe konto HR dla księgowości firmowej – bez dodatkowych opłat

Uprość księgowanie czasu pracy w firmie z dodatkowym kontem HR. Nie wliczy się ono do puli wszystkich kont pracowniczych – więc nie zapłacisz za nie dodatkowo! HRnest ułatwia Ci zarządzanie firmą także w obszarze księgowości.

Dodatkowe konto HR pomoże Ci przeliczyć wynagrodzenie pracownika, uwzględniając liczbę nadgodzin. Nie musisz także pamiętać o comiesięcznym wysyłaniu raportów z HRnest do księgowości – Twój księgowy sam może znaleźć potrzebne informacje i szybciej poradzić sobie z rozliczaniem czasu pracy w Twojej firmie.

Integracje z programami K-P

Eksportuj dane z aplikacji HRnest do najpopularniejszych programów kadrowo-płacowych:

Lub wybierz opcję eksportu raportów czasu pracy do Excela, lub plików PDF. Zdecyduj, czy wyeksportowana ewidencja ma zostać uproszczona, czy chcesz zachować pełny zakres informacji.

System posiada także możliwość tworzenia własnych integracji. Dzięki przejrzystej instrukcji API, bez problemu zdobędziesz niezbędne informacje do połączenia HRnest z wewnętrznym systemem w firmie. Dzięki temu zautomatyzujesz dodawanie, sprawdzanie bądź pozyskiwanie danych, np. w zakresie pobierania listy wniosków urlopowych zgodnie z założonymi kryteriami.

Rozliczanie nadgodzin w aplikacji?

Z HRnest to możliwe. Wersja mobilna HRnest posiada taką samą funkcjonalność jak wersja na komputer – do wszystkich informacji na temat czasu pracy w Twojej firmie masz dostęp z każdego urządzenia z dostępem do internetu.

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Zapisz się na prezentację i poznaj HRnest od podszewki.