Zaplanuj urlopy online i stwórz kalendarz dogodny dla wszystkich

Planowanie urlopów w Excelu przestało się sprawdzać? Papierowy plan urlopowy po raz kolejny zgubił się w gąszczu innych dokumentów?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Elektroniczne wnioski urlopowe to ułatwienie dla pracowników, kierowników oraz działu kadr. Dzięki HRnest wprowadzisz całkowitą automatyzację stworzenia kalendarzy urlopów w całej twojej firmie.

Proste planowanie urlopów online

Elektroniczny obieg wniosków urlopowych to ułatwienie dla wszystkich

Od pierwszego zalogowania każdy pracownik ma możliwość składania wniosków oraz planowania urlopów. W naszym systemie znajdziesz wnioski na wszystkie rodzaje nieobecności, np. urlop wypoczynkowy, urlop bezpłatny, urlop macierzyński, urlop szkoleniowy czy zwolnienie lekarskie.

Aż 170 rodzajów wniosków jest do Twojej dyspozycji! Możesz również tworzyć własne elektroniczne wnioski urlopowe za pomocą konta działu kadr.

Nasz program do urlopów online oferuje także możliwość nakładania limitów urlopowych oraz zarządzanie nieobecnościami pracowników poprzez każdą przeglądarkę internetową.

Elektroniczny wniosek urlopowy złożysz w 3 kliknięcia, a informacja o każdej zmianie statusu wniosku zostanie przekazana do działu kadr automatycznie.

Jako administrator systemu masz także pełną kontrolę nad rozpatrywaniem wniosków urlopowych. Ty decydujesz, jaką drogę akceptacji mają przejść wnioski o urlop w twojej firmie.

Na podstawie wystawionych wniosków urlopowych możesz stworzyć kalendarz urlopowy.

Kalendarz urlopowy zawsze pod ręką

Z poziomu aplikacji mobilnej możesz również utworzyć swój własny plan urlopowy, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoje plany nie nałożą się z planami innego pracownika. Kalendarz nieobecności zostanie uzupełniony o dodatkowy plan automatycznie – nie musisz więc informować reszty zespołu o swoim urlopie. HRnest zajmie się tym za Ciebie!

Również poszczególne działy mogą sprawniej ustalać, kto bierze wolne w wybranym okresie. Nasz program do urlopów zapewnia lepsze planowanie urlopów na każdym etapie, poprzez złożenie wniosków, akceptację oraz edycję kalendarza.

Z profilu pracownika w parę kliknięć przejdziesz do podglądu grafiku urlopów. Każda osoba, niezależnie od statusu, może go podejrzeć w dowolnym momencie.

System HRnest sprawdził się także dzięki podglądowi urlopów dla wszystkich pracowników firmy. Poszczególne działy mogą sprawniej ustalać, kto i kiedy bierze wolne, a my mamy większą kontrolę nad wykonaniem planów urlopowych, dzięki czemu unikamy sytuacji, w której pracownik ma kilkadziesiąt dni niewykorzystanego urlopu.

Joanna Gładkowska

Administration Finance Specialist, ExpertSender

Kalendarz urlopowy, który układa się sam

HRnest układa grafiki urlopowe za Ciebie. Każdy plan urlopowy złożony przez pracownika jest odpowiednio oznaczony i naniesiony do kalendarza firmowego – w 100% automatycznie, bez potrzeby angażowania Twojego czasu pracy w ten proces.

Elektroniczne wnioski o urlop zostają od razu dodane do stworzonego grafiku pracy. To pozwala Ci się skupić na organizacji pracy w całej firmie w danym okresie urlopowym, bez martwienia się o obieg informacji w firmie.

Wszelkie wymagane do elektronicznych wniosków urlopowych dokumenty mogą zostać przekazane do działu HR za pomocą HRnest. Jeśli sytuacja wymaga wydrukowania wniosku, HRnest także Cię o tym poinformuje!

Elektroniczne wnioski urlopowe to prostsze planowanie pracy

Nie musisz spędzać godzin na przeglądaniu ogromnego arkusza kalkulacyjnego harmonogramów urlopów w poszukiwaniu informacji o dostępności poszczególnych osób – HRnest zrobi to za Ciebie!

W kilka chwil upewnisz się, czy plany urlopowe poszczególnych pracowników nie nakładają się na siebie. Zapewnisz sobie pełną efektywność firmy nawet w gorącym okresie urlopów.

Przejrzysty kalendarz urlopów oraz dane dotyczące czasu pracy możesz pobrać do plików PDF bądź tabelek Excela, a także z łatwością przenieść do programów kadrowo-płacowych!

Obieg wniosków urlopowych online to stały dostęp do ważnych informacji

Nie musisz także pilnować czy plan urlopowy jest aktualny dla każdego pracownika! Jedyny oraz zawsze aktualny kalendarz urlopów dostępny będzie dla konkretnego działu bądź całej firmy.

Pozwoli im to dopasować swoje plany urlopowe bądź możliwość pracy zdalnej do innych, zgłoszonych wcześniej planów. Dzięki temu nie tylko poprawisz zarządzanie wnioskami urlopowymi, ale także usprawnisz komunikację między pracownikami.

Oszczędź czas, papier oraz nerwy!

Plan urlopowy w HRnest ma nie tylko funkcję informacyjną. Kiedy zbliża się czas wystawiania wniosku urlopowego zgodnego z zadeklarowanym planem urlopu – w HRnest zrobisz to w kilka sekund.

Po prostu kliknij dodany do kalendarza plan urlopowy i wystaw wniosek na jego podstawie.

Osoby rozpatrujące elektroniczne wnioski urlopowe nie będą musiały przeglądać, podpisywać oraz archiwizować wniosków. Gdy ewidencja urlopów zostanie zautomatyzowana, Twoi pracownicy będą mieli znacznie więcej czasu, by skupiać się na swoich zadaniach oraz na ścieżce rozwoju w Twojej firmie.

Praca zdalna pod kontrolą

HRnest pomaga zorganizować pracę zdalną, dzięki dedykowanym wnioskom w module Urlopy. Za ich pomocą pracownicy mogą informować dział kadr o szczegółach dotyczących wykonywania obowiązków poza biurem, wymaganych przez Kodeks Pracy.

Za pomocą Panelu Pracownika, każda osoba w zespole ma możliwość wskazania miejsca, w którym wypełnia swoje obowiązki w trakcie rejestracji czasu pracy. Dzięki temu masz możliwość raportowania sposobu pracy całego zespołu lub nawet pojedynczych pracowników.

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Zapisz się na prezentację i poznaj HRnest od podszewki.