Proste planowanie urlopów online – lepsza praca całego zespołu

Planowanie urlopów w Excelu przestało się sprawdzać? Papierowy plan urlopowy po raz kolejny zgubił się w gąszczu innych dokumentów? A może firma przestała działać efektywnie w okresie urlopowym?

HRnest rozwiąże wszystkie te problemy z planowaniem urlopów w Twojej firmie – i jeszcze kilka innych! Testuj aplikację do planowania urlopów przez 30 dni za darmo!

Proste planowanie urlopów online

Kalendarz urlopowy zawsze pod ręką

HRnest daje Tobie i Twoim pracownikom możliwość wglądu do firmowego grafiku urlopów w dowolnym momencie. Z poziomu aplikacji online możesz również od razu utworzyć swój własny plan urlopowy, mając pewność, że Twoje plany nie nałożą się z planami innego pracownika.

Utworzony plan od razu trafi do kalendarza firmowego – nie musisz więc informować reszty zespołu o swoim urlopie. HRnest pamięta o tym za Ciebie!

Kalendarz urlopowy, który układa się sam

HRnest układa grafiki urlopowe za Ciebie. Każdy plan urlopowy złożony przez pracownika jest odpowiednio oznaczony i naniesiony do kalendarza firmowego – w 100% automatycznie, bez potrzeby angażowania Twojego czasu w ten proces.

To pozwala Ci się skupić na organizacji pracy w firmie w okresie urlopowym, bez martwienia się o obieg informacji urlopowych w firmie.

Pożegnaj skomplikowane arkusze kalkulacyjne!

Nie musisz spędzać godzin na przeglądaniu ogromnego arkusza kalkulacyjnego harmonogramów urlopów w poszukiwaniu informacji o dostępności poszczególnych osób – HRnest zrobi to za Ciebie!

W kilka chwil upewnisz się także, czy plany urlopowe pracowników nie nakładają się na siebie. Zapewnij sobie pełną efektywność firmy nawet w gorącym okresie urlopów.

Dostęp do ważnych informacji – dla wszystkich pracowników

Twoi pracownicy także nie będą musieli się już domyślać, jak wygląda plan urlopów w ich dziale. Pozwoli im to dopasować swoje plany urlopowe do innych, zgłoszonych wcześniej i uniknąć nakładania się urlopów poszczególnych pracowników.

W aplikacji HRnest pracownik sprawdzi plan urlopowy dla swojego działu za pomocą kilku kliknięć. Z dowolnego urządzenia!

Mniej zmarnowanego papieru… i nerwów 😫

Plan urlopowy w HRnest ma nie tylko funkcję informacyjną. Kiedy zbliża się czas wystawiania wniosku urlopowego zgodnego z zadeklarowanym planem urlopu – w HRnest zrobisz to w kilka sekund.

Po prostu kliknij w dodany do kalendarza plan urlopowy i wystaw wniosek na jego podstawie.

Bez dodatkowych wniosków papierowych. Bez biegania do działu HR i proszenia o szybkie rozpatrzenie wniosków. Bez potrzeby archiwizowania zbędnych kartek w firmowych segregatorach.

Wybierz intuicyjną aplikację do zarządzania urlopami – testuj HRnest 30 dni za darmo.