Różne formy umów i wniosków urlopowych

Jeśli w swojej organizacji zarządzasz różnymi typami umów to znalazłeś odpowiednie narzędzie do ich obsługi. Możesz także ustawić pracownikom, działom lub całej organizacji limity urlopowe i dać im do dyspozycji różne rodzaje wniosków. 

Rodzaje elektronicznych wniosków urlopowych

Wszystkie typy umów

Nasz system dopasowany jest do różnych rodzajów zatrudnienia – B2B, umowy cywilnoprawne, a także umowy o pracę. Przy każdym dodanym pracowniku możesz wprowadzić jego indywidualne dane i ustawić opcje, które wpłyną na jego funkcjonowanie i ograniczenia dotyczące urlopów czy czasu pracy. 

Wszystkie rodzaje wniosków urlopowych

HRnest obsługuje wszystkie wnioski urlopowe. W systemie znajdziesz już gotowe arkusze do najczęściej wykorzystywanych wniosków, np.: 

Z poziomu kadr możesz także dodać możliwość wykorzystywania mniej powszechnych wniosków, np. na wolontariat, na urodziny czy dzień wolny z powodu menstruacji.

Możesz stworzyć także własny rodzaj wniosku. W tym momencie nasi klienci wykorzystują już ponad 180 różnego rodzaju wniosków dotyczących nieobecności!  

Tak samo, jeżeli chodzi o dane do listy płac, kwestie home office, zwolnień lekarskich, urlopów macierzyńskich, urlopów na naukę, to wszystko załatwia za nas aplikacja HRnest. Kadrowa nas już nie pyta o to, ile pracownik wykorzystał dni urlopowych, ani my nie pytamy, ile nam zostało dni urlopowych do końca, bo wszystko jest udostępnione w systemie.

Case Study HRnest Jagodziński Skrzypek Beata Gawron

Beata Gawron

Marketing & Office Manager, JSP Legal

Wnioski zgodne z prawem

Nasz system jest przygotowany, by usprawniać Twoją pracę i dbać o jej zgodność z prawem. Polskie prawo określa, które dokumenty powinny być także złożone w formie papierowej. Przy wystawianiu takiego wniosku, system sam powiadomi Cię, że należy go złożyć także w takiej wersji.  

Sprawny obieg dokumentów i masowe pobieranie wniosków

Prawidłowe prowadzenie dokumentacji to także prosty i kontrolowany obieg dokumentów. Ustaw własną ścieżkę jego zatwierdzenia, a także dzięki podanej w systemie historii, dbaj o jego prawidłowy przebieg. Dzięki HRnest za pomocą paru kliknięć przeniesiesz także zbiorczo wystawione wnioski do arkuszy w Excelu lub do wersji w formacie PDF.

Kontrola i transparentność danych

W systemie możesz ustawić kontrolowany dostęp danych – dla pracownika, działu czy kierownika. Kontrolowanie przepływu wniosku stanowi podstawę do poczucia równości oraz bezpieczeństwa wśród pracowników. Zbuduj zaufanie i stwórz zaangażowane środowisko pracy, dzięki któremu będziesz mógł skupić się na rozwoju firmy.  

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Zapisz się na konsultację i dowiedz się, jak HRnest wspomoże Twoją firmę.