Szczegółowe rozliczenia delegacji w jednym miejscu.

Delegacja to masa różnych aspektów, zebranych danych i naliczonych kosztów. Już teraz to nie problem! Skorzystaj z naszego systemu i znajdź wszystko w jednym miejscu, w przejrzystych tabelach. 

Historia dokumentacji delegacji

Zawęź wyszukiwanie

Tak jak w większości raportów w systemie HRnest, w tym również możesz wyfiltrować wyszukiwanie do konkretnego działu bądź pracownika, by przejrzeć wydatki jakie pojawiły się związane z delegacjami, w których wzięli udział. 

W tym raporcie możesz także zawęzić wyszukiwanie co do roku i miesiąca, w którym się odbyły. 

Skorzystaj z przejrzystej, prostej tabeli

Wszystkie informacje dotyczące delegacji znajdziesz teraz w tym jednym miejscu. 6 najważniejszych, podstawowych wydatków widnieją jako tytuły kolumn. Pierwszą ułatwiającą analizę informacją jest miesiąc jaki zostaje poddany analizie.

Obok cyfry z miesiącem, znajdą się 4 kolumny podsumowujące wydatki na najważniejsze sfery delegacji: 

Ostatnia kolumna zatytułowana jest “razem” i stanowi zestawienie kosztów w walucie PLN.  

W Delegacjach wszystko działa świetnie. Diety wyliczają się automatycznie, a HRnest dba o aktualizację stawek. Funkcjonalnością, którą również wykorzystujemy jest podłączanie skanów rachunków i faktur do poszczególnych rozliczeń delegacji.

Case Study HRnest Polteknik Daria Pawlikowska

Daria Pawlikowska

Dyrektor Finansowy, Polteknik

Zagłęb się w szczegóły

Istotną zaletą tabeli jest także przycisk “szczegóły”. Znajduje się on przy diecie oraz kosztach delegacji, natomiast w obu przypadkach daje Ci adekwatne dla tego działu informacje, podzielone na dwie zakładki.  

Dieta

Pierwszą z zakładek jest podsumowanie. Dzięki niej dowiesz się w jakich walutach, w jakim miesiącu, jakie koszty wydane zostały na posiłki. Wydatki przeliczane zostają na PLN, a na dole tabeli znajdziemy łączną sumę wydatków.  
 
Drugą zakładką stanowią “szczegóły” – znajduje się tam wylistowana liczba naliczonych diet. Dokładnie dowiesz się: w jakim miesiącu, jaki pracownik, na jakim wyjeździe, ile wydał a także w jakiej walucie. Dla ułatwienia jest tam także oczywiście data rozliczenia wyjazdu. Jak widać, żadna informacja się przed Tobą nie ukryje.

Koszty delegacji

Dzięki pierwszej zakładce “wg kategorii’ będziemy mogli jasno zobaczyć różne rodzaje wydatków związane z delegacjami, takie jak np. autostrada, hotel, pociąg, samolot czy taxi, a także jaką konkretną sumę wydaliśmy na nie w danym miesiącu.  

Druga zakładka “metody płatności” zgodnie z tytułem przedstawi Ci rodzaje płatności, np. gotówka, karta służbowa czy prywatna karta pracownika oraz w jakim miesiącu jakie wydatki zostały nią opłacone. 

Z łatwością zapisz dane

Dzięki systemowi masz wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu. Jeśli jednak potrzebujesz przenieść je do innego pliku – nie musisz się martwić! Wszystkie dane, za pomocą jednego kliknięcia, możesz przerzucić do Excela.  

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Zapisz się na konsultację i dowiedz się, jak HRnest wspomoże Twoją firmę.